Jak to działa
Forum Pirate Storm

Pirate Storm forum

Przejdź do gry Pirate Storm
3.7 (głosów: 22)

Piracie! Dołącz do naszej fantastycznej społeczności pirate storm forum i dziel się z nami swoimi rozgrywkowymi sukcesami w popularnej grze MMO! Wcielisz się tu w postać pirata, którego celem będzie przejęcie władzy nad wszystkimi morzami! Najlepsze darmowe gry rpg - Pirate Storm - te słowa są nierozerwalne!


Na początku oczywiście będziesz jedynie niepozornym początkującym. Do dyspozycji dostaniesz mały statek i niezbyt imponujący ekwipunek bojowy. Po zakończeniu krótkiego samouczka wypłyniesz jednak na głębokie wody i od tego właśnie momentu rozpocznie się Twoja prawdziwa przygoda! Wykonuj zadania, zdobywaj punkty i kontynuuj kolejne poziomy. Z czasem dorobisz się wielkiego, majestatycznego pokładu, którego wyposażenie stanie się postrachem dla innych morskich wojowników.


Gra jest poniekąd kontynuacją kultowego tytułu Sea Fight, w której to młody chłopiec zechciał odmienić swoje monotonne życie i udał się na samotną wędrówkę zdobywając coraz to większe doświadczenie, sojuszników, pokłady i morza. Tutaj jednak twórcy dają nam coś zupełnie innego. Wprowadzone zostały liczne innowacje zarówno na płaszczyźnie statków, otoczenia, możliwości interakcji oraz całej fabuły. Gra jest doskonałym zabijaczem wolnego czasu zarówno dla przedstawicieli młodego pokolenia, jak i szukających nowych wrażeń rozgrywkowych seniorów internetowych potyczek.


Zapraszamy Cię o naszej społeczności pirate storm forum a na pewno znajdziesz tu nie tylko odpowiedzi na swoje pytania, ale również sprzymierzeńców do wspólnej przygody. Dziel się z nami swoimi radościami, rozterkami i sukcesami. Pokaż młodym graczom jak wielkie, wirtualne osiągnięcia czekają na nich kiedy tylko poświęcą odrobinę wolnego czasu na pasjonującą przygodę! Tworzymy tu prawdziwą piracką rodzinę, do której dołączyć może każdy. Dla nikogo nie zabraknie miejsca, niezależnie od tego jak zaawansowanym graczem jest! Czekamy na Ciebie!


Chat