Jak to działa
Forum Star Trek: Alien Domain

Star Trek: Alien Domain forum

Przejdź do gry Star Trek: Alien Domain
3.8 (głosów: 22)

Przenieś się do serca kultowego Star Treka, którego uniwersum zostało przeniesione w doskonałą produkcję gry MMO Star Trek: Alien Domain. Wszyscy uwielbiają najlepsze darmowe gry strategiczne. Z nami, największą w sieci społecznością star trek alien domain forum, będziesz mógł podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie wszystkich aspektów rozgrywki.


Fabuła osadzona została w przestworzach. To właśnie tutaj przyjdzie Ci się zmierzyć z wrogimi siłami, jakie zaczną zewsząd Cię atakować i zagrażać Twojemu bezpieczeństwu. Od Ciebie tylko zależy jak będziesz z nimi walczyć. To doskonały sposób na to, abyś zaczął trenować swoje taktyczne i strategiczne umiejętności. Rozwijaj kolonie, gromadź surowce i zdobywaj środki na rozwój, abyś stawał się dla swoich wrogów coraz trudniejszym rywalem w walce.


Twórcy gry naprawdę się postarali. Choć gra odbywa się z widoku przeglądarki możesz być pewien, że grafika i oprawa audio na pewno Cię nie zawiedzie. Cała magia polega na tym, że już w pierwszych momentach rozgrywki bez opamiętania przeniesiesz się oczami wyobraźni w realia pokładu Star Treka. Oczywiście nie licz na to, że znajdziesz tutaj jedynie kreatury potworów i innych stworzeń panoszących się beztrosko po wszechświecie. Spotkasz tu również jednostki ludzkie, które nie zawsze będą do Ciebie nastawione przyjaźnie.


Na naszym star trek alien domain forum uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Fabuła trzyma w napięciu, dlatego jeśli już teraz chcesz dowiedzieć się co czeka Cię w przyszłych poziomach zajrzyj do nas a odkryjesz wszystkie tajemnice świata, którego jeszcze w całości nie odkryłeś. Wspólnie możemy świetnie się bawić i pomagać nowym graczom szukającym porad i wskazówek. Nie zwlekaj więc dłużej i dołącz do naszej społeczności, która zawsze czeka na Ciebie z otwartymi ramionami!

Chat