Jak to działa
Forum Fap CEO

Fap CEO forum

Przejdź do gry Fap CEO
3.8 (głosów: 11)

Chcesz wdrążyć się w pikantne szczegóły na temat tej niekonwencjonalnej gry w tylu porno? Koniecznie wdaj się w dyskusję z innymi graczami na forum Fap Ceo! Dowiedz się, dlaczego ważne jest nie tylko samo zabawianie się z panienkami, ale też… dobro Twojej firmy. Uzyskaj szeroką wiedzę na temat zatrudniania pracowników (w tym najbardziej gorących specjalistek), a także sposobach przeglądania ich projektów. Poznaj swoje prawa i obowiązki oraz pozwól, żeby Twój bank zapełniał się stosem grubej gotówki!


Złapałeś buga albo nie możesz zrozumieć mechaniki i sposobów przejścia rozgrywki? Pamiętaj, że każda z postaci posiada swoje szczególne zachowania, preferencje i charakterystyczne cechy. Chcesz dowiedzieć się, jak zaimponować niektórym panienkom, przebierać w kandydatkach i zatrudniać wyłącznie te, które będą generować najwięcej pieniędzy w Twojej firmie? Z pomocą doświadczonych graczy błyskawicznie rozpoznasz najbardziej dochodowe z nich. Wdaj się w dyskusję o Waszych osiągnięciach na forum Fap Ceo i dowiedz się, jak rozwijać fabułę, podniecać wyuzdane pracownice i zwyczajnie bawić się przez wiele godzin, a nawet… dni! Chcesz uzyskać wiedzę, jak zatrudniać najlepsze laski, poznawać ich intrygujące historie i uzyskiwać najbardziej ekskluzywne zawartości w nieocenzurowanych wersjach? Odpowiedzi znajdziesz na forum!


Potrzebujesz pomocy związanej z grą Fap Ceo? A może któraś z funkcji w grze przestała Ci działać? Nie masz pojęcia, jak zdobywać wyższe levele? Zapytaj o to bardziej doświadczonych użytkowników na forum – kto pyta, nie błądzi!

Chat