Jak to działa
Forum League of Angels 2

League of Angels 2 forum

Przejdź do gry League of Angels 2
4.5 (głosów: 141)

League of Angles 2 forum zaprasza do swoich nieskromnych progów! Tu wszyscy dzielimy się sukcesami, radościami i niesamowitymi wrażeniami z kolejnych poziomów kultowej rozgrywki. Bez wątpienia gra zasłużyła na miano najlepsze darmowe gry mmorpg. Tytuł miał swoją premierę niedawno, bo w 2016 roku. Trzeba jednak przyznać, że szybko rozprawił się z konkurencyjnymi MMO. Dziś nosi miano najpopularniejszej gry Facebooka. Nic dziwnego, jeżeli weźmie się pod uwagę, że każdego miesiąca przed ekranem komputera zasiada aż 550 MILIONÓW aktywnych graczy! Z myślą o nich wszystkich postanowiliśmy powołać do życia wielką społeczność, w której początkujący będą mogli znaleźć odpowiedź na wszystkie swoje pytania, zaś doświadczeni wyjadacze będą mogli podzielić się swoimi sukcesami na łamach league of angels 2 forum. Niezależnie więc od tego, do której grupy należysz - tutaj zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce.


Twórcy gry przyłożyli naprawdę dużą wagę do wszystkich szczegółów w trakcie projektowania tytułu. Zgodnie z ideą pierwszej odsłony, przemierzysz mnóstwo kontynentów i ciekawych miejsc, gdzie będziesz musiał pokonywać liczne zadania - jest ich setki. Wprowadzono oczywiście pewne innowacje i kilka skłonów w stronę początkujących. W grze jest kilka automatyzacji, które pomogą Ci przebrnąć przez największe bariery i trudności. Później nie będziesz potrzebował już żadnych ułatwień, ale mimo wszystko z całą pewnością będzie Ci się grało łatwiej ze świadomością, że zawsze możesz z nich skorzystać.


Nasze forum to miejsce dla ludzi, którzy naprawdę są zafascynowani tą nietuzinkową rozgrywką. Chcemy dzielić się ze sobą wszelkimi sukcesami, cieszyć wygranymi, pocieszać podczas porażek. Tworzymy prawdziwą wirtualną rodzinę, która po krótkim czasie być może zainteresuje Cię jeszcze bardziej, niż sama gra! Czekamy na Ciebie!

Chat