Jak to działa
Forum

League of Angels 2

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 141)
Przejdź do gry League of Angels 2
AgaYelon21 Newby
Posty: 3
Dołączył: 23.11.2016
Status: Offline

DLACZEGO gra zaczyna się od początku ???????

26.11.2016, 17:41
zarejestrowałam się, aktywowałam konto jak się loguje zaczynam grę od początku co jest :( ???????
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: DLACZEGO gra zaczyna się od początku ??????? - 28.11.2016, 22:38
Adam6 Newby
Posty: 79
Dołączył: 07.01.2016
Status: Offline
Przecież o to właśnie chodzi. Masz założyć nowe konto z linku strony Bananki.pl i grać na nim by zaliczyć zadanie. Więc myśląc racjonalnie, na nowym koncie będziesz zaczynała od początku, więc w czym problem?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: DLACZEGO gra zaczyna się od początku ??????? - 30.11.2016, 16:32
AgaYelon21 Newby
Posty: 3
Dołączył: 23.11.2016
Status: Offline
Tak ale wykonałam juz zadanie pierwsze, chce robic zadanie 2 i co zas od poczatku ??
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: DLACZEGO gra zaczyna się od początku ??????? - 07.12.2016, 22:15
Adam6 Newby
Posty: 79
Dołączył: 07.01.2016
Status: Offline
AgaYelon21 napisał:Tak ale wykonałam juz zadanie pierwsze, chce robic zadanie 2 i co zas od poczatku ??
Jak wykonałaś pierwsze zadania to nie musisz zaczynać gry od początku. Jeśli pojawia Ci się nowe konto, to pewnie nie ten serwer wybierasz, na którym zrobiłaś pierwsze zadanie lub nie na te konto się logujesz :P
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: DLACZEGO gra zaczyna się od początku ??????? - 02.02.2017, 18:45
lolefjgjf Newby
Posty: 13
Dołączył: 01.01.2017
Status: Offline
przegladarkowa gre dali do pobrania boze
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: DLACZEGO gra zaczyna się od początku ??????? - 13.02.2017, 20:01
cityElblagTanki Newby
Posty: 11
Dołączył: 20.10.2016
Status: Offline
Ciężko łapiesz "Adam6" przeczytaj ze zrozumieniem i dopiero się wypowiadaj .Miałem to samo zaliczyłem pierwsze czekałem 2 dni i jak ukazało się drugie wchodzę do gry a tam zonk od początku trzeba grać zrobiłem kilkukrotnie i nic :( , no chyba że ty "Adam6" przez czas oczekiwania nie wyłączałeś przeglądarki co za tym idzie kompa :P ,a suport do gry tylko angielsko języczny
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: DLACZEGO gra zaczyna się od początku ??????? - 21.02.2017, 17:24
Rusekk Newby
Posty: 4
Dołączył: 31.01.2017
Status: Offline
cityElblagTanki napisał:Ciężko łapiesz "Adam6" przeczytaj ze zrozumieniem i dopiero się wypowiadaj .Miałem to samo zaliczyłem pierwsze czekałem 2 dni i jak ukazało się drugie wchodzę do gry a tam zonk od początku trzeba grać zrobiłem kilkukrotnie i nic :( , no chyba że ty "Adam6" przez czas oczekiwania nie wyłączałeś przeglądarki co za tym idzie kompa :P ,a suport do gry tylko angielsko języczny

Nie, support do tej gry jest też po polsku. Nie wprowadzaj ludzi w błąd nie mając informacji. A co do głównego wątku - też miałem to samo. Założyłem postać 10 poziom, wysyłam screena wszystk okej. Drugi dzień loguje się na konto i "konto nie istnieje" i założyć musiałem drugie....
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat