Jak to działa
Forum Star Conflict

Star Conflict forum

Przejdź do gry Star Conflict
4.3 (głosów: 191)

Zostań kosmicznym wojownikiem i zmierz się na polu bitwy jednej z najpopularniejszych gier przeglądarkowych Star Conflict. Dołącz do armii Empire, Federation lub Jericho i ramię w ramię pokonuj swoich wrogów!


Nie zwlekaj, już dziś zacznij grać w najlepsze darmowe gry strategiczne takie jak Star Conflict


Na początku nie będzie łatwo, ale wówczas z pomocą przychodzimy My! Społeczność star conflict forum. To właśnie tutaj możesz omawiać z nami wszelkie aspekty gry, konsultować plany strategiczne i rozmawiać o kolejnych poziomach, do których jeszcze nie dotarliście. Twórcy postarali się, aby każdy detal rozgrywki był idealnie dopracowany. Wykonaj misje z samouczka a będzie Ci łatwiej pokonywać kolejne bariery. Później będziesz mógł nabyć najlepszy dla siebie pojazd i doskonałą broń. To właśnie dzięki nim szybko wzniesiesz się na wyżyny rozgrywkowych rankingów. Zastanawiasz się jaki pojazd wybrać? Słabo opancerzone i uzbrojone, ale wyposażone w doskonałą elektronikę myśliwce, statki bojowe o dobrej mobilności i sporej sile ognia oraz fregaty – powolne okręty liniowe, posiadające grube pola siłowe oraz dużą liczbę punktów życia? Nasi użytkownicy, którzy mają już spore doświadczenie na koncie na pewno pomogą Ci dokonać słusznego wyboru!


Stworzyliśmy star conflict forum, aby każdy gracz mógł dzielić się swoimi sukcesami z ludźmi, którzy posiadają dokładnie taką samą pasję. Udzielaj rad, planuj strategię, pytaj, konsultuj i rozmawiaj! U nas dowiesz się wszystkiego a być może przysłużysz się również do pomocy innym graczom. Nic tak nie urozmaica gry jak interakcje z innymi jej użytkownikami. Niezależnie więc od tego na jakim poziomie zaawansowania jesteś, u nas zawsze znajdziesz dla siebie wygodne miejsce! Nie czekaj więc dłużej. Zarejestruj się na forum i rozpocznij z nami przygodę swojego życia!
Chat