Jak to działa
Forum Booty Calls

Booty Calls forum

Przejdź do gry Booty Calls
4.7 (głosów: 25)

Na pewno chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tej wciągającej rozgrywki, przepełnionej kuszącymi dialogami i niecenzurowaną grafiką, prawda? Forum Booty Calls z całą pewnością roznieci w Tobie największe emocje! Zaczerpnij istotne informacje w temacie uwodzenia seksownych dziewczyn, które tylko czekają na takich przystojniaków, jak Ty. Dowiedz się, jak przeskakiwać między kuszącymi kobietami i naucz się, jak owinąć je sobie wokół palca – wystarczy tylko… zapytać innych. Doświadczeni gracze Booty Calls z chęcią opowiedzą Ci ze szczegółami, jak zadowolić laski aż do najwyższego stopnia i zabierać je na seksowne randki. Pamiętaj, że im więcej randek zaliczysz, tym lepsze lokalizacje odkryjesz – a co za tym idzie, będziesz miał się czym pochwalić na forum!


Gra zaczęła się zawieszać? A może masz problem z mechaniką rozgrywki? Użytkownicy forum są od tego, żeby Ci pomóc w rozwiązywaniu nawet pozornie wydających się problemów z rozgrywką. Pamiętaj, że postaci posiadają swoje poziomy energii – dowiedz się jak sprawić, żeby nigdy jej nie zabrakło. Energię łatwo wykupić można za pomocą diamentów – jeżeli nie potrafisz ich wykupić, postaraj się odnaleźć wątek na forum dotyczący tego problemu. Wsłuchuj się w historie uczestników i wyciągaj z nich całą esencję – może przyda się podczas Twojej rozgrywki?


Dowiedz się, jak ulepszać swoje umiejętności, poznawać kolejne laski i flirtować z nimi bez opamiętania. Nie zapomnij podzielić się wrażeniami z innymi graczami – jesteś ciekawy, kto z Was przeżył lepszą przygodę?

Chat