Jak to działa
Forum Cosmic League

Cosmic League forum

Przejdź do gry Cosmic League
4.2 (głosów: 6)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Cosmic League forum
Lubisz strzelanki? Większość osób myśli, że kiedy siadamy do gry, w której przy użyciu broni musimy likwidować przeciwników, będziemy zmuszeni walczyć, wcielając się w męskie postaci. Tymczasem Cosmic League to gra, która łączy strzelanie oraz… obecność piękności rodem z anime!
Gra, o której mowa, nie przypomina klasycznych strzelanek. Owszem, posługujemy się tutaj różnymi rodzajami broni w celu pokonania wrogów, ale… wcielamy się nie w rosłych antyterrorystów czy komandosów, lecz słodkie nastolatki. Dziewczyny wyglądają jak żywcem wyjęte z anime – mają duże oczy, smukłe sylwetki oraz dziewczęcy powab. Każda z nich ubrana jest również w wyzywający, futurystyczny strój. W Cosmic League liczy się szybkość reakcji oraz „pewna ręka”. Jeśli chciałbyś rozwinąć te cechy u siebie, regularne granie w CS na pewno Ci to umożliwi! Ten internetowy shooter cechuje także pięknie nasycona kolorystyka.
Jeśli po ukończonej grze masz ochotę rozładować napięcie i pogadać z kimś, kto także jest miłośnikiem Cosmic League – na naszym forum na pewno znajdziesz odpowiednie towarzystwo! Możesz tutaj także znaleźć liczne wskazówki, które ułatwią Ci grę oraz mnóstwo trików, o których większość graczy nie ma bladego pojęcia! Nie trać czasu i przyłącz się do nas!
Chat