Jak to działa
Forum Paladins

Paladins forum

Przejdź do gry Paladins
4.6 (głosów: 79)

Paladins – forum dla tych, którzy wprowadzają ład


Paladyni to jedna z najciekawszych klas postaci, jakie obecne są w różnych grach RPG. Są to nieustraszeni wojownicy o dobro i prawdę, zdolni poświęcić życie dla swojej misji. Gra Paladins umożliwi Ci wcielenie się w jednego z nieustraszonych wojowników!


Świat, w którym odbywa się rozgrywka, jest niepodobny do jakiegokolwiek innego świata fantasy – ta wyjątkowa kraina nie wygląda bowiem jak średniowieczne miasto, lecz cechuje się obecnością nowoczesnych technologii. Sprzęt militarny działa jednak dzięki… czarom – klimat militarny oraz magiczny przeplatają się, tworząc wyjątkową, niepowtarzalną mieszankę! Rodzaj gry to pierwszoosobowa strzelanka, w której bierzemy udział w walkach wieloosobowych. Ważny jest wybór klasy naszego bohatera – możemy zdecydować, czy jego „specjalizacją” będzie obrona, atak, wsparcie czy bycie skrzydłowym. Drużyny mogą liczyć do sześciu graczy, a mapy są w większości zaprojektowane jako otarte przestrzenie. Bitwy są bardzo dynamiczne, co zapewnia ogromną dawkę emocji!


Forum dla miłośników gry Paladins zrzesza ludzi na różnych „levelach”, którzy chcą rozwijać się jako gracze. Można tutaj znaleźć porady i wsparcie ze strony tych osób, które również angażują się w rozgrywkę. Dowiesz się na przykład, jak przeprowadzić udane oblężenie.


Świat bez wątpienia jest pełen zła – kiedy jednak dołączysz do gry Paladins, będziesz mógł to zmienić!


Chat