Jak to działa
Forum Elvenar

Elvenar forum

Przejdź do gry Elvenar
4.4 (głosów: 153)

Witaj w świecie miłośników fenomenalnych produkcji MMO. Wspólnie stworzyliśmy społeczność Elvenar Forum, która poświęca się aspektom jednej z najciekawszych gier tego typu.


Elvenar to tytuł pochodzący z dorobku niemieckiego studia. Wysokiej jakości grafika to pierwsze co zwróciło naszą uwagę i co zwróci pewnie również Twoją. Na tle innych gier przeglądarkowych tutaj obraz jest co najmniej ponadprzeciętny. Fabuła? Bardzo mocno osadzona w realiach fantasy, gdzie przyjdzie Ci żyć w jednym świecie współdzielonym pomiędzy przedstawicielami gatunku ludzkiego oraz elfów. Jeżeli interesują was najlepsze darmowe gry fantasy z pewnością Elvenar będzie trafnym wyborem.


Na początku będziesz musiał otoczyć opieką maleńką wioskę zapewniając ludziom wszelki możliwy dobrobyt. Zaczniesz produkować surowce i pożywienie. Zgromadzisz również silną armię, z którą ramię w ramię stworzysz prawdziwą, nowoczesną technologię. Aby nie było nudno - nowych terenów nie będziesz mógł tak po prostu kupić. Twoja armia będzie musiała o nie zawalczyć podczas bitwy osadzonej w na fenomenalnej heksagonalnej siatce. W między czasie dostrzeżesz kilka ciekawych animacji trójwymiarowych, które dodatkowo wzmocnią emocjonalność zadania.


Drogi Władco! Nie zwlekaj i nie próbuj dźwigać swojego ciężaru w pojedynkę! Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Ci osiągnąć prawdziwy sukces. Chcemy, abyś tak jak my miał z kim podzielić się swoimi problemami i rozterkami. Gwarantujemy, że szybko stworzymy prawdziwą rodzinę. Grasz od dawna? Świetnie! Pewnie posiadasz już bardzo rozległe tereny, którymi władasz. Jak do tego doszedłeś? Jakie bariery musiałeś pokonać? Podziel się tym z nami! Udzielając wskazówek zachęcisz młodych graczy do zaangażowanej rozgrywki a dzięki temu nasza społeczność wciąż będzie mogła prężenie się rozwijać.


Zapraszamy Cię do dyskusji z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję, problemy, sukcesy i rozterki!


Chat