Jak to działa
Forum Black Desert Online (B2P)

Black Desert Online (B2P) forum

Przejdź do gry Black Desert Online (B2P)
4.4 (głosów: 64)

Gotów na przygodę w mrocznym, niepoznanym świecie? Zawsze chciałeś zagrać w najlepsze darmowe gry mmorpg? Zapraszamy na black desert online forum, do społeczności, która z otwartymi ramionami czeka na każdego, kto lubi spędzić czas przy dobrym MMORPG. Odpowiadamy na pytania - nawet te najbardziej skomplikowane, wymieniamy się uwagami, spostrzeżeniami i doświadczeniami. Nieważne, czy jesteś początkującym graczem czy weteranem, który przy grze spędził już mnóstwo czasu - black desert online forum zrzesza wszystkich bez względu na poziom. Poznasz tu zarówno przyjaciół, jak i rywali w wielu rozgrywkach. Dzięki nam będziesz mógł założyć gildię lub dołączyć do już istniejącej. A jeśli będziesz potrzebował pomocy, znajdziesz buga czy jakiś inny problem uniemożliwi ci grę - chodź do nas, pogłówkujemy nad tym razem!


Black Desert Online to gra, która wyszła z koreańskiego studia Pearl Abyss. Nieco ponury świat gry utrzymany jest w klimatach pirackich, typowych dla konwencji płaszcza i szpady. W odróżnieniu od większości MMORPG, gra ta zmusza nas do samodzielnej walki, wymagając od nas zręczności i umiejętności gamerskich. Samodzielnie zadajemy ciosy i nakładamy na cięciwę strzały. Istnieje również system walki z wierzchowca. Gra stawia na Player vs Player zamiast klasycznej instancji, proponując szeroki wachlarz możliwości, między innymi mocno rozbudowane walki oblężnicze, w których wykorzystujemy broń miotającą wszelkiego rodzaju. Oprócz tego, bardzo rozbudowane jest tu rzemiosło, system posiadłości, wirtualna ekonomia, gospodarka wewnętrzna (można samodzielnie uprawiać pola), zbieranie surowców, wynajmowania postaci niezależnych jako najemników.


To gra przeznaczona dla doświadczonych, a jednocześnie inteligentnych graczy. Dlatego na black desert online forum dbamy, by wszyscy, którzy tam przyjdą, mogli się czuć jak u siebie w domu, uzyskując rady i samemu ich udzielając. Dołącz do nas!
Chat