Jak to działa
Forum Łowcy Zombi

Łowcy Zombi forum

Przejdź do gry Łowcy Zombi
4.4 (głosów: 57)

Zapraszamy na łowcy zombie forum, do naszej aktywnej i rozwijającej się społeczności, skupiającej wielu graczy tej fantastycznej gry RPG na przeglądarce. To w tym miejscu właśnie znajdziesz pomoc na wszelkie dręczące cię tematy, uzyskasz odpowiedzi na nawet najbardziej skomplikowane pytania, nawiążesz przyjaźnie z innymi i pomożesz tym samym tworzyć absolutnie fantastyczną grupę fanów. Jeśli interesują Cię najlepsze darmowe gry RPG, a jednocześnie chciałbyś mieć żywy kontakt z jej graczami - łowcy zombie forum to miejsce dla ciebie absolutnie idealne.


Wszystko zaczęło się niepozornie... jechałeś metrem, zgasło światło, a potem musiałeś przetrwać atak żywych trupów. Brzmi znajomo? Oczywiście! W ten sposób zaczyna się wiele przygód w świecie post-apokaliptycznego surwiwalu, zarówno w filmie, jak i w innych grach. Łowcy Zombie to nie wyjątek, ale chlubny przykład, w jak doskonały sposób można zrealizować pomysł ataku zombie. Podczas głównej rozgrywki, zwanej Kampanią, poznajesz fabułę samej gry i odkrywasz coraz to nowe dzielnice Nowego Jorku. Na obszarze miasta, niegdyś tak pięknego, szaleją teraz straszliwe potwory, które niegdyś były ludźmi, a których straszliwy wirus przemienił w bezmyślne monstra. Podczas wykonywania misji możesz również walczyć z innymi graczami w trybie Player vs Player, zwanym tutaj Ustawką. Na naszym forum znajdziesz wielu graczy chętnych do tego, by się z tobą zmierzyć. Z kolei, jeśli chcesz grać z innymi jako ich sojusznik, Łowcy Zombie oferują ci możliwość założenia (lub dołączenia do gangu) - i ponownie, łowcy zombie forum staną przed tobą otworem, abyś mógł tym samym znaleźć zaprzyjaźnioną grupę osób. W ten sposób znajdziesz nie tylko zaciekłych rywali, ale również wiernych i oddanych przyjaciół.


Łowcy Zombie, ze względu na swój mroczny klimat, są grą przeznaczoną dla odbiorców odpowiednio dojrzałych do rozgrywania takiej formy gry. Jeśli jednak masz odwagę, a do tego lubisz film "Jestem Legendą" poczujesz się tutaj jak w domu. Zapraszamy wszystkich o mocnych nerwach. Oferujemy świetną zabawę!
Chat