Jak to działa
Forum SAO's Legend

SAO's Legend forum

Przejdź do gry SAO's Legend
3.9 (głosów: 200)

Sword Art Online jest jednym z najpopularniejszych anime, produkcją, która podbiła serca wielu fanów japońskiej sztuki animacyjnej. Tymczasem my chcemy zaprosić cię na sao legend forum, do społeczności, która aktywnie i prężnie rozwija się wymieniając doświadczeniami na temat gry stworzonej w oparciu o ten świat. Bez wahania odpowiemy na wszystkie twoje wątpliwości i dręczące cię pytania. Udzielimy ci szeregu dobrych rad co do rozwoju twojej postaci, wskażemy najlepszą ścieżkę do jej sukcesu, czy też nawet porozmawiamy o fabule samego anime. Na sao legend forum znajdziesz grupę graczy - tak nowych, jak i starych weteranów - którzy postanowili przemierzyć świat gry, zdobyć wiekuistą sławę i zagrać w najlepsze darmowe gry mmorpg


SAO Legend posiada wszystko, czego możesz oczekiwać od gry MMORPG. Są tu zarówno groźne lochy, wymagający przeciwnicy, dzienne eventy, ekwipunek, który możesz ulepszać za sprawą kamieni szlachetnych. Dzięki sao legend forum ułatwisz sobie także dołączenie do gildii, poznając tu przyjaciół i wiernych towarzyszy broni, z którymi będziesz mógł przemierzać świat Aincrad. Możesz tu także spotkać wspaniałych protagonistów Sword Art Online, takich jak Kirito czy Asuna, którym udzielisz pomocy w walnych, epickich bitwach. Za sprawą SAO Legend możesz też rozwijać swoją postać, zdobywać dla niej wierzchowce, ulepszać posiadane przedmioty oraz przeżywać fantastyczne przygody.


Jest to gra skierowana do większości audytorium, niewymagająca dużego wysiłku ze strony gracza, przyjemna i łatwa w obsłudze, z intuicyjnym interfejsem. Na sao legend forum udzielamy szeregu rad na temat tego jak przetrwać w świecie gry, jak osiągnąć sukces postacią oraz jak znaleźć dla siebie w niej miejsce. Zapraszamy wszystkich, nie tylko fanów anime. Zawsze znajdziecie u nas miejsce dla siebie!

Chat