Jak to działa
Forum Beyond the Void

Beyond the Void forum

Przejdź do gry Beyond the Void
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Chcesz dowiedzieć się tajnych informacji na temat kosmicznych pojedynków? Zarejestruj się na forum Beyond The Void i razem z innymi graczami wymieniaj się doświadczeniem w emocjonującej rozgrywce. W tym wyjątkowym połączeniu strategii, akcji oraz elementów zdrowej rywalizacji na pewno odnajdziesz swoje kosmiczne… powołanie.


Nie wiesz, jak wcielić się w rolę kapitana okrętu kosmicznego? A może nie potrafisz zdecydować się na konkretny okręt flagowy i nie umiesz go odpowiednio wyposażyć? Odszukaj więc wątek o projektowaniu i samodzielnym tworzeniu niepokonanej armii, jaką możesz podbić macierzyste planety wrogów! A może któryś z uczestników i stałych bywalców bardzo „gra Ci na nerwach”? Rzuć mu wyzwanie i zawalcz z nim w meczu online w trybie PvP! Posiądź informacje, jak trenować swoją flotę do licznych walk i rywalizować w meczach rankingowych oraz turniejach! Dowiedz się, jak zbierać surowce, podbijać neutralne planety i budować na nich swoją kosmiczną armię! A może interesują Cię sposoby, jak możesz zniszczyć wrogie floty w niesamowitych sceneriach kosmicznych? Na forum z łatwością doszukasz się wątku o najgroźniejszych broniach Beyond The Void! Z pomocą forum opanujesz pole bitwy, pokonasz wszystkich swoich przeciwników i zajmiesz ich terytorium. Jeżeli chcesz zdobyć tu reputację i piąć się po szczeblach „gabloty chwały” forum, po prostu… musisz zwalczyć!


Chcesz zabłysnąć w czołówce rankingu Beyond The Void i sprawić, że „zbieleje wszystkim oko”? Pochwal się swoimi osiągnięciami na forum już dziś!

Chat