Jak to działa
Forum ARMA III (B2P)

ARMA III (B2P) forum

Przejdź do gry ARMA III (B2P)
4.8 (głosów: 17)

ARMA III – wystrzałowe forum


ARMA III jest jedną z najciekawszych strzelanek ostatnich lat. Miłośnicy tej gry z pewnością dobrze trafili – na tej stronie, stworzoną z myślą o nich, znajdą pomoc w rozwoju swoich postaci!


Fabuła gry jest osadzona w nie w mitycznej krainie, a w świecie, w jakim być może przyjdzie nam żyć – dokładnie za trzy dekady. W ARMA III będziesz walczył o przetrwanie kontynentu – osłabiona latami wojny na Bliskim Wschodzie Europa postanawia uderzyć w tyły wroga. Co więcej, na jednej z wysp na Morzu Śródziemnym znajduje się pewien militarny sekret, który może mieć niebagatelny wpływ na przebieg wojny. Twoim zadaniem będzie więc praca na rzecz jednego z oddziałów NATO, którego siły są na wyczerpaniu. Zaletą gry jest duża swoboda w zakresie podejmowanych działań, a symulacyjny charakter rozgrywki pomaga „wkręcić się ”w klimat. Grafika jest o wiele lepsza, niż w poprzednich grach tej serii – tym razem wygląd otoczenia został stworzony na podstawie jednej z istniejących naprawdę wysp na Morzu Śródziemnym. Ten taktyczny FPS umożliwia zarówno rywalizację z innymi graczami, jak i współpracę z nimi – wszystko zależy od tego, jaki styl rozgrywki preferujesz.


Na forum, na którym właśnie się znajdujesz, znajdziesz przydatne informacje na temat gry, a także porady, jak poradzić sobie z poszczególnymi misjami.


Czujesz się odpowiedzialny za europejską cywilizację? W takim razie – chwytaj za broń i zaczynaj rozgrywkę!


Chat