Jak to działa
Forum Delta Wars

Delta Wars forum

Przejdź do gry Delta Wars
3.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Chciałbyś zostać niepokonany w taktycznej grze Delta Force? Uwierz, że jest to do zrobienia! Wystarczy, że zarejestrujesz się na forum Delta Wars już dziś. Wciel się w specjalną jednostkę i dowiedz się, jak wykorzystać potencjał odpowiednio dobranych i wyszkolonych żołnierzy. A może chcesz pochwalić się swoimi wynikami w grze? Forum Delta Wars jest doskonałym miejscem do zaprezentowania swoich osiągnięć innym graczom!


Dowiedz się więcej o ponad 40 różnorodnych zadaniach takich, jak m.in. opanowanie lotniska w Azji. Bardziej doświadczeni gracze opowiedzą Ci, jak mocnego zaangażowania wymagać będzie każda misja oraz jak można skutecznie je wykonywać. Zyskaj cenną wiedzę, jak wykorzystywać cały arsenał posiadanej broni oraz poznaj szczegóły całego otoczenia rozgrywki, w trakcie której toczą się poszczególne akcje. Złapałeś buga albo gubisz się w mechanice rozgrywki? Koniecznie odwiedź więc interesujący Cię wątek na forum albo utwórz swój… własny. Kontaktuj się z „forumowiczami” i dowiaduj się, jak przeprowadzać misje szybko i cicho, w każdym możliwym terenie, a także każdym możliwym do wyobrażenia stanie. A może chcesz wiedzieć, jak zwyciężać za pomocy dość… niekonwencjonalnych środków? Wystarczy, że wypytasz o to uczestników zarejestrowanych na forum Delta Wars!


Dowiedz się, jak uderzać z brutalną precyzją w najbardziej rozdzierających serce obszarach! Wymieniaj się doświadczeniem z innymi, a także pochwal się swoimi wynikami na forum Delta Wars. To miejsce utworzone zarówno dla Nowicjuszy w rozgrywce, jak i doświadczonych graczy. Czy pomożesz innym utorować sobie drogę do… wygranej?

Chat