Jak to działa
Forum Dragonborn

Dragonborn forum

Przejdź do gry Dragonborn
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Dragonborn forum
Każdy z nas czasami w myślach przenosi się do świata baśni, w którym żyją magowie, dzielni rycerze oraz… smoki. Jeśli te mityczne stworzenia wydają Ci się interesujące, a do tego poszukujesz idealnej rozrywki na dłuższy czas, koniecznie spróbuj swoich sił w grze Dragonborn!
Dragonborn jest kolejnym – i zapewne najbardziej udanym - dodatkiem do Skyrima. Głównym zadaniem graczy jest powstrzymanie Miraaka, obłąkanego szaleńca, przed ponownym objęciem władzy. Dodatek oferuje graczom nowe pancerze, moce oraz zmusza ich do konfrontacji z nieznanymi wcześniej przeciwnikami. Najciekawszym aspektem gry jest jednak to, że… w tym dodatku możliwe jest wyruszenie w podróż na grzbiecie smoka! Doskonale dopracowana grafika zapewnia spektakularny widok i niezwykłe wrażenia. Gra obfituje w przemoc i krwawe starcia - z tego powodu jest ona przeznaczona jedynie dla pełnoletnich graczy.
Potrzebujesz omówić z kimś swój plan pokonania wrogów? Zastanawiasz się, jaka broń lub pancerz będzie dla Ciebie najlepszy? A może po prostu potrzebujesz podzielić się wrażeniami z gry z kimś „wtajemniczonym” w uniwersum Skyrima? Jeśli tak, znalazłeś się w odpowiednim miejscu – nasze forum jest stworzone z myślą o tych, którzy kochają zwyciężać!
Chat