Jak to działa
Forum Roblox

Roblox forum

Przejdź do gry Roblox
4.6 (głosów: 2159)

Dołącz do świata roblox forum. Poruszamy tu wszystkie aspekty gry, która już od ponad dekady kradnie serca młodych graczy aplikacji MMO. Roblox to gra, w której nikt, niczego Ci nie narzuca. Sam kreujesz świat i otoczenie, zdobywasz sławę i rządzisz swoim wirtualnym życiem. Najlepsze darmowe gry rodzinne? Roblox to na pewno jedna z nich


Aby dołączyć do aktywnych graczy najpierw będziesz musiał się zalogować. Podpowiemy Ci krok, po kroku jak przebrnąć przez ten proces. Następnie przyjdzie czas na to, abyś dowiedział się jak wykreować postać. Również tutaj z pomocą przyjdą Ci nasi doświadczeni forumowicze. Cała fabuła gry opiera się na tym, co sam wymyślisz. To od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje otoczenie, gdzie nawiążesz nowe interakcje z innymi graczami i w jaki sposób będziesz kierował stworzoną postacią. Oczywiście, musisz inwestować - to doskonałe ukazanie codziennego świata, gdzie niestety za wszystko trzeba słono płacić. Do wyboru masz dwie waluty - bilety (tickets) - to właśnie dzięki nim kupisz nowe obiekty, ciuchy i miejsce na swoją reklamę. Druga z walut to robux - dzięki niej odblokujesz wszystkie, niedostępne dotąd narzędzia. Chcesz dowiedzieć się jak szybko zdobywać pieniądze? Żaden problem! Nasi forumowi gracze na pewno Ci w tym pomogą!


Stwórz niesamowity świat, do którego będziesz zapraszać innych graczy. Zapewnij swoim gościom nietuzinkową rozrywkę na torze przeszkód. Wykreuj wirtualny park rozrywki, do którego nie będą dosięgać żadne problemy! Nasze roblox forum to największa społeczność graczy, którzy doskonale znają każdy zakamarek aplikacji. Nie ważne czy masz dziesięć, czy może czterdzieści lat - u nas zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce! Nie czekaj dłużej i zarejestruj się!


Chat