Jak to działa
Forum Hero Zero

Hero Zero forum

Przejdź do gry Hero Zero
4.6 (głosów: 1571)

Witamy na naszym forum super bohaterów. Tworzymy społeczność Hero Zero Forum, poświęconego jednej z najbardziej casualowych rozgrywek MMO - dostępnych również na urządzenia mobilne.


Hero Zero to bez cienia wątpliwości najlepsza darmowa gra mmorpg.


Oczywiście nie od razu Rzym zbudowano. Swoją bohaterską przygodę zaczniesz od tytułowego zera. Będziesz aspirującym superbohaterem bez pracy, mieszkania, ubrania, żywności ani nawet pieniędzy, aby wyprostować swoje trudne, bezsensowne życie. Pierwszy strój dostaniesz w sklepie z używaną odzieżą. Zawsze to jednak lepsze niż ratowanie świata w bieliźnie i bez butów. W tym momencie Twoje misje dopiero się zaczną - choć nie miej nadziei, że od razu zostaniesz Sherlockiem Holmesem. Początkowe zadania będą wręcz banalnie proste, co po pewnym czasie docenisz, bowiem uda Ci się zrozumieć dokładnie konwencję gry. Zmierzysz się z agentem ubezpieczeniowym i innymi niesprawiedliwymi, którzy chcą rządzić Twoim światem.


Walutą w grze są... oponki. Będziesz mógł je zdobywać przy każdym wykonanym zadaniu. A co z Twoją dalszą wędrówką po świecie superbohaterów? Tego dowiesz się dołączając do naszego Hero Zero Forum, nie możemy przecież zdradzić Ci wszystkich tajemnic. Możemy jednak powiedzieć Ci, że czeka na Ciebie masa niespodzianek, karykaturalnych postaci, niezwykłego udźwiękowienia i innych atrakcji, które z całą pewnością uda Ci się docenić tracąc kolejne, długie godziny na bohaterskim mordercy Twojego wolnego czasu.


Tworzymy prawdziwą rozgrywkową rodzinę, w której każdy może liczyć na dobre słowo i wsparcie. Nasi eksperci podpowiedzą Ci jak przebrnąć pierwsze trudności, w co zainwestować najkorzystniej pierwsze zarobione pieniądze i jak polepszać kolejne umiejętności, czyli Siłę, Inteligencję, Kondycję oraz Intuicję. Czekamy na Ciebie i liczymy, że wkrótce zasilisz naszą społeczność swoją obecnością.

Chat