Jak to działa
Forum War Robots

War Robots forum

Przejdź do gry War Robots
4.5 (głosów: 19)

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o grze War Robots? Zarejestruj się już dziś na forum gry i poznaj tajniki, o których na pewno nie miałeś pojęcia! Dowiedz się, jak przejmować specjalne sygnalizatory w grze oraz oczywiście… walczyć z przeciwnikami!


Zapytaj bardziej zaawansowanych graczy o to, jak swoje umiejętności w walce wykorzystują mechy, czyli roboty. Posiądź wiedzę na temat działek plazmowych, karabinów energetycznych czy wyrzutni rakietowych. A może jesteś zainteresowany tym, jakie plusy i minusy posiadają dane rodzaje broni czy robotów? Nie ma problemu – wystarczy, że odszukasz albo utworzysz interesujący Cię wątek! Nie rozumiesz mechaniki gry? A może chciałbyś wyuczyć się specjalnych kombinacji, z których możesz do woli korzystać w trakcie walki? Forum War Robots to przede wszystkim Twoja „podręczna pomoc” – warto więc przeglądać je zwłaszcza w razie problemów z rozgrywką. Nie możesz poradzić sobie z zacinającą się grą? A może chcesz zwyczajnie… pochwalić się swoimi osiągnięciami? Na forum możesz pokazać wszystkim pozostałym graczom, jak wysoką pozycję udało Ci się zająć! Możesz również pomóc innym obrać skuteczną taktykę, która pomoże w dalszej grze. Chcesz wiedzieć, jak wyposażyć się w olbrzymie działo i strzelać w przeciwnika z bardzo daleka bądź walczyć skutecznie na krótki dystans? Zapytaj użytkowników forum!


Już dziś dziel się swoim doświadczeniem i wymieniaj poglądy o grze War Robots na specjalnie przygotowanym w tym celu forum. Chyba nie chcesz pozostać w tyle, prawda?

Chat