Jak to działa
Forum Orcs Must Die! Unchained

Orcs Must Die! Unchained forum

Przejdź do gry Orcs Must Die! Unchained
4.6 (głosów: 64)

Zapraszamy na Orcs must die! Unchained forum, do miejsca, w którym zebrała się fantastyczna społeczność skupiona wokół gry o tej nazwie. Jako żywa i wymagająca społeczność, postawiliśmy sobie za punkt honoru odkryć wszystkie tajemnice, jakie zostawiło nam studio Robot Entertainment. Na naszej platformie będziesz mógł znaleźć odpowiedzi na pytania, które zadawałeś sobie w trakcie rozgrywki, poznać najlepsze strategie i zestawy umiejętności do walki, poznasz tu również fantastycznych przyjaciół i godnych rywali. Na Orcs must die! Unchained forum z całą pewnością zbierzesz optymalną drużynę, z którą będziesz mógł rozgrywać niekończące się mecze w pięknym, magicznym świecie fantasy.


Orcs Must Die! Unchained nie jest klasycznym MOBA, bowiem zostało urozmaicone przez twórców o takie elementy jak tower defence czy rozgrywki karciane. Spośród dwóch frakcji - Zakonu i Rozkutych (tytułowych Unchained) wybierzesz postać z szerokiej, bogatej palety bohaterów. Każdy z nich posiada własny ekwipunek, unikalny zestaw umiejętności, każdym z nich rozgrywa się mecz w inny sposób. To ty określasz, do jakiej roli najlepiej nada się twój heros. Gra stawia nacisk przede wszystkim na oblężenia twierdz, w których jednocześnie broni się własnej, jak i próbuje zająć wrogą. Po drodze budujemy różnego rodzaju pułapki i przeszkody, omijając z kolei te, które zastawią na nas przeciwnicy.


Jest to rozgrywka dla graczy dojrzałych, lubujących się w dobrej zabawie, umiejących nie tylko wygrywać, ale również uczyć się na błędach, jakie przynosi porażka. Na Orcs must die! Unchained forum dbamy o to, by tworzyć klimat meczów jak najbardziej przyjaznym, a społeczność skupioną wokół gry - możliwie otwartą. Przyjdź i przekonaj się sam, a zostaniesz z nami na długie lata.

Chat