Jak to działa
Forum Khan Wars

Khan Wars forum

Przejdź do gry Khan Wars
3.7 (głosów: 66)

Masz ochotę zostać prawdziwym liderem, podbijać świat, tworzyć własną armię? Najlepsze darmowe gry strategiczne nie są Ci obce? Khan wars forum to miejsce właśnie dla ciebie. Nasza aktywna, prężnie rozwijająca się społeczność skupia setki fanów rozgrywki strategicznej, pozwalającej na rozwijanie własnych talentów w rozgrywce tego typu. Odpowiemy na wszystkie dręczące cię pytania, nawet te najbardziej skomplikowane. Wspólnie odkryjemy sekrety, jakie skrywa przed nami gra i podzielimy się wrażeniami, jakie na nas wywarła. Udostępnisz u nas własne doświadczenia oraz uwagi, które masz do rozgrywki. Staniesz się inspiracją zarówno dla nowych graczy, jak i dla starych wyjadaczy, weteranów gatunku. Być może nawet sam odkryjesz triki co do gry na khan wars forum. Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj!


Khan Wars to wieloosobowa gra strategiczna, przeznaczona dla fanów toczenia bitew. Twoim zadaniem będzie jednak nie tylko budowa własnej armii, ale także rozwijanie i tworzenie zasobów, rekrutacja odpowiednich ludzi czy też zaciekła walka o rozległe terytoria. Gra jest stosunkowo prosta, interfejs intuicyjny i przyjemny dla oka, zaś grafika uwodzi zarówno prostotą, jak i wyrafinowanym pięknem. Tutaj każdy, nawet żółtodziób, zamieni się w wytrawnego lidera, jeśli tylko wykaże zdolności strategiczne oraz taktyczne.


Khan Wars pozwala także na wybór odpowiednich nacji do gry - w tym, rzecz jasna, Polan, najbliższych być może naszemu sercu. Gra toczy się w trybie od zera do bohatera, zaczynamy z niemal pustą osadą, zaś w trakcie rozgrywki możemy dysponować już imponującym imperium. Musimy nauczyć się wykorzystywać zdobyte zasoby oraz inteligentnie wydawać rozkazy podległym nam jednostkom, bowiem każda służy do czegoś innego, a najmniejszy błąd może przesądzić o losach bitwy. Na szczęście, jest khan wars forum - miejsce, w którym gracz może dowiedzieć się, jak owych błędów uniknąć. Zapraszamy serdecznie!

Chat