Jak to działa
Forum Armored Warfare

Armored Warfare forum

Przejdź do gry Armored Warfare
4.4 (głosów: 90)

Dołącz do elitarnej społeczności Armored Warfare Forum. Stań się najlepszym czołgistą, który w militarnych korporacjach stara się przywrócić ład i porządek powojennego świata. Wspólnie z nami zafascynuj się jedną z najpopularniejszych gier RPG wszech czasów! Nie lada zadaniem było przypisanie tej gry do konkretnego gatunku. Nasza ekipa zdecydowała się umieścić Armored Warfare na liście wymieniającej najlepsze darmowe gry akcji.


Armored Warfare to kolejna propozycja gry strategicznej, w której stajesz się kierowcą czołgu. Okazuje się, że to jednak nie jest tak proste zadanie jak mogłoby Ci się wydawać. W przeciwieństwie do konkurencyjnych tytułów Armored Warfare posiada fabułę, która zamknięta jest w ścisłych historycznych ramach czasowych. Do dyspozycji dostaniesz nowoczesny czołg, a jego precyzja wykonania z pewnością nie pozostawi wiele do życzenia. Odzwierciedlenie w realiach jest tak imponujące, że już dla samej grafiki nie będziesz chciał odejść od ekranu komputera.


Co w grach tego typu jest najlepszego? Z całą pewnością społeczność, możliwość nawiązywania nowych relacji, nauka pracy w grupie i brak monotonii. Wystarczy Ci więc tylko dostęp do komputera i podłączenie do sieci internetowej a w jednej chwili przeniesiesz się wirtualnymi oczami wyobraźni do czasów owładniętych wojną, brutalnością i chęcią odzyskania tego, co utracone.


Gra ma duży plus, ponieważ mimo tego, że widzisz na swojej drodze wrogi pojazd, wcale nie oznacza to, że widzieć go będzie również Twój avatar. Wszystko tu skupia się na umiejętności planowania, opracowywania strategii i cierpliwości w działaniu. Chcesz dowiedzieć się jak osiągnąć wyższy poziom w najkrótszym czasie? A może już osiągnąłeś sukces, którym chcesz się z nami podzielić? Niezależnie od tego jaki stopień zaawansowania Cię cechuje w naszej społeczności Armored Warfare Forum zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce! Czekamy na Twoją obecność!
Chat