Jak to działa
Forum Quake Champions

Quake Champions forum

Przejdź do gry Quake Champions
5.0 (głosów: 4)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Jesteś ciekawy, ile jeszcze nie wiesz o grze Quake Champions? Będziesz mógł więc nadrobić zaległości! Wystarczy, że zarejestrujesz się na forum gry i… wdasz się w dyskusję! Chcesz zyskać wiedzę, jak skutecznie toczyć pojedynki na dość ciasnych arenach oraz w jaki sposób prawidłowo korzystać z arsenału dostępnych broni? I, przede wszystkim, jak tę broń… zdobyć? Forum na pewno rozwieje Twoje wątpliwości!


Zapytaj bardziej doświadczonych użytkowników o pewne innowacje, jakie zostały wprowadzone w grze. Masz problem z mechaniką rozgrywki albo gra czasami się zacina? Warto będzie poruszyć ten temat i zasięgnąć porady innych. A może chcesz zwyczajnie pochwalić się nabytymi przez Twojego bohatera umiejętnościami bojowymi i swoją drogą do zwycięstwa, jaką pokonujesz? Nie ma przeciwwskazań, żebyś nie mógł zrobić tego na forum! Quake Champions posiada listę elitarnych czempionów, z których każdy posiada wyjątkowe atrybuty, dodające nowy wymiar do „quake'owej” rozgrywki – chcesz dopasować odpowiedniego, prosto pod własny styl gry? Sięgnij po poradę, to żaden wstyd pytać doświadczonych! Niszczycielski arsenał potężnej broni z serii Quake pojawiają się obok zupełnie nowego uzbrojenia – jeżeli jesteś nowy i masz problem z klasyfikacją, „forumowicze” rozjaśnią Ci temat. Dyskutuj o kolejnych etapach gry, bierz udział w krwawych deathmatchach i deathmatchach drużynowych, a także rywalizuj w pojedynkach PvP z przeciwnikami poznanymi na forum!


Jeżeli tylko napotkasz problemy, które pojawiły się w trakcie gry w Quake Champions, koniecznie udaj się na forum! Wystarczy kliknąć w wybrany wątek lub utworzyć własny i… dyskutować!

Chat