Jak to działa
Forum Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans forum

Przejdź do gry Vikings: War of Clans
4.3 (głosów: 305)

Vikings: War of Clans – forum dla nieustraszonych


Kultura wikingów jest z pewnością jedną z najbardziej tajemniczych. Zimny klimat, specyficzne wierzenia oraz liczne podboje sprawiają, że wiele osób chciałoby choć na chwilę przenieść się do odległych czasów i doświadczyć życia tamtych ludzi na własnej skórze. Na pewno ucieszysz się więc na myśl, że istnieje gra, która Ci to umożliwi!


Celem gry jest to, co było „misją” dawnych Skandynawów – wzbogacanie się i podboje. Zanim jednak wyruszysz w odległą, zamorską wyprawę, powinieneś rozwinąć swoją postać. Będziesz doskonalił się jako wojownik – na przykład podczas walki na miecze – oraz budowniczy. Malownicze fiordy tylko czekają na to, by zostać zabudowanymi! Kolejnym krokiem będzie budowanie własnej floty oraz niszczenie okrętów przeciwników. Jak wskazuje sama nazwa gry, ważną jej częścią są interakcje z innymi graczami. Stworzenie solidnego klanu na pewno pomoże Ci przetrwać! Podczas rozgrywki na pewno będziesz zachwycony zarówno grafiką, jak i dźwiękiem – czegóż chcieć więcej…?


Podczas gry na pewno wielokrotnie będziesz zastanawiał się, jak przeprowadzić udaną wyprawę łupieżczą czy w jaki sposób przyspieszyć zapełnianie swoich magazynów. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz właśnie na tym forum. Twoja pasja na pewno zostanie tutaj zrozumiana!


Jesteś gotowy na wyzwania? Nie wstawaj zatem od komputera, tylko… odpalaj grę Vikings: War of Clans i stawaj do walki!


Chat