Jak to działa
Forum Legend Online

Legend Online forum

Przejdź do gry Legend Online
4.2 (głosów: 322)

Dołącz do najpotężniejszej społeczności fascynujących się przeglądarkową grą Legend online! Wspólnie z Tobą przemierzymy wszystkie kontynenty magicznego świata. Chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć swoją przygodę? A może masz już jakieś doświadczenia, którymi pragniesz się z nami podzielić? Jeśli tak to legend online forum jest miejscem idealnym dla Ciebie! Sprawdź jakie doświadczenia mają nasi użytkownicy.


Analizując wszystkie najlepsze darmowe gry fantasy, Legend online wkupia się w serca wielu graczy!


Legend Online to jedna z ciekawszych gier przeglądarkowych z elementami strategii. Już na samym początku stworzycie swoją ulubioną postać, która w Waszym imieniu wyruszy w epicką, wirtualną podróż. Staniecie się Magiem, Wojownikiem lub Strzelcem - tutaj wybór zależny jest tylko od Was. Oczami wyobraźni przeniesiecie się w czasy, gdzie ludzie usilnie walczyli z krwiożerczymi bestiami i potworami. Przeniesiecie się w erę, gdzie na świecie panował chaos i gdzie potężne dotąd Imperium zostanie zaatakowane przez wrogie siły. Tylko od Was zależne będzie czy uda Wam się im przeciwstawić i ocalić planetę! Legend Online to doskonała przygoda nie tylko dla młodych graczy. Zaplanowaną przez twórców strategię z całą pewnością docenią również najmłodsi.


Na naszym legend online forum poruszamy wszystkie aspekty związane z grą. Wśród naszych użytkowników znajdują się zarówno początkujący, z którymi na pewno nawiążesz konstruktywny, rozgrywkowy dialog, jak i doświadczeni gracze, którzy dzielą się wszystkimi swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami. Jeśli również Ty spędzasz długie godziny na rozgrywce i nie masz z kim podzielić się swoimi sukcesami to dołącz do nas! Tu tworzymy jedną, wielką, utraconą w grze rodzinę! Cieszymy się ze swoich wzajemnych powodzeń. walczymy między sobą, aby później znów stać się przyjaciółmi! Czekamy tu na Ciebie!

Chat