Jak to działa
Forum Legion Śmierci (Duty of Heroes)

Legion Śmierci (Duty of Heroes) forum

3.4 (głosów: 16)

Kiedy armie nieumarłych przekraczają ziemie, potrzebni są bohaterowie. Chodź do nas, na Legion śmierci (duty of heroes) forum, gdzie będziesz mógł znaleźć pomoc na tematy, które trapiły cię do tej pory w związku z grą. Jesteśmy prężnie rozwijającą się, młodą społecznością aktywnych graczy, która za cel postawiła sobie przede wszystkim stworzenie przystani, na której fani gry będą mogli podzielić się swoimi uwagami, doświadczeniami oraz spostrzeżeniami. Bardzo zależy nam, by każdy, kto odwiedza nasze forum odnalazł w nim odpowiedzi na wszelkie dręczące go pytania. Na Legion śmierci (duty of heroes) forum wspólnie odkrywamy sekrety i tajemnice, jakie postawiła przed nami gra. To tu znajdziesz najlepszych przyjaciół, z którymi znajdziesz lub założysz klan!


Legion Śmierci to gra typowo przeglądarkowa. Rozgrywa się w świecie fantasy, w którym jeszcze do niedawna o prym walczyły rasy ludzi i orków. To zmieniło się jednak, gdy zaatakowały żywe trupy. Podczas rozgrywki wcielamy się w wojownika, łucznika lub maga, klasyczny wręcz trójpodział dla gier, w tym wypadku ubrany w niezwykle barwne szaty pięknego interfejsu oraz interesującej fabuły. Ulepszysz swój ekwipunek, kupisz wierzchowca, powalczysz na arenie, rozbudujesz własną twierdzę, a żaden wróg nie będzie w stanie ci się oprzeć. Ponieważ gra jest nastawiona na Player vs Player, a jej istotą jest kooperacja, to właśnie na Legion śmierci (duty of heroes) forum znajdziesz osoby, z którymi będziesz mógł stworzyć drużynę godną prawdziwej przygody. Z pewnością odnajdziesz tutaj wiernych przyjaciół i zajadłych rywali, pnąc się do chwały w świecie targanym konfliktem.

Już dzisiaj dołącz do nas, sprawdź najlepsze darmowe gry fantasy i przekonaj się, że niestraszne są ci nawet największe wyzwania!
Chat