Jak to działa
Forum Heroes Evolved

Heroes Evolved forum

Przejdź do gry Heroes Evolved
4.1 (głosów: 14)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Gotów na zmierzenie się z wymagającymi przeciwnikami? Zapraszamy na heroes evolved forum, do miejsca, które odpowie na wszystkie twoje potrzeby jako gracza. Nasza społeczność aktywnie się udziela, tworząc przystań dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami co do gry typu MOBA, jaką jest Heroes Evolved. Jeśli dręczą cię pytania, na które nie znasz odpowiedzi, chciałbyś dowiedzieć się, jakie są najlepsze darmowe gry fantasy, w jaki sposób najlepiej rozwinąć swojego bohatera, jeśli myślisz o podzieleniu się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami lub uwagami, heroes evolved forum to idealne miejsce dla ciebie. To tutaj zastanawiamy się nad wyborem herosa z obszernej palety gry, zastanawiamy się nad najbardziej efektywną taktyką, staramy się w jak najlepszy sposób wykorzystać atrybuty i umiejętności posiadanych postaci oraz planujemy z wyprzedzeniem każdy krok. Jeśli lubisz główkować i nie straszne ci wyzwania - zapraszamy.


Heroes Evolved oferuje nam więcej niż pięćdziesiąt pięć grywalnych postaci, co jest dość dużym postępem względem innych gier typu MOBA. Tajemniczy, mroczny władca Zakar zmusza ludzkość, aby na trzysta lat uciekła w podziemia. Teraz to herosi, stający w obronie wolności, starają się utorować drogę na powierzchnię i odzyskać własne szczęście. W tym celu rozgrywasz trudne, nierzadko wymagające mecze z graczami przeciwko innym graczom. Na heroes evolved forum znajdziesz wielu takich, którzy z chęcią będą służyć ci jako towarzysze broni, doradcy, przyjaciele, a czasem też przeciwnicy. Za ich sprawą osiągniesz własne zwycięstwo, w efektywny sposób rozwiniesz umiejętności swojej postaci, a także nauczysz się współpracować z grupą takich samych fanów jak ty.


Heroes evolved forum to także miejsce, w którym odnajdzie się każdy fan MOBA, niezależnie od tego, czy doświadczony, czy nie. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Chat