Jak to działa
Forum Wild Terra (B2P)

Wild Terra (B2P) forum

Przejdź do gry Wild Terra (B2P)
4.2 (głosów: 6)

Jeżeli chcesz poznać tajemnice tego fascynującego świata MMORPG, koniecznie zapisz się na forum Wild Terra jako członek! Razem z pozostałymi graczami przeniesiesz się do czasów średniowiecza, w którym rzemiosło odgrywa najważniejszą rolę. Chyba chcesz dowiedzieć się, jak możesz tu… przetrwać?


Wypytaj bardziej doświadczonych graczy o to, jak skutecznie możesz wykorzystać dość ograniczoną ilość zasobów oraz trudne, nieprzyjazne warunki. Dzięki wskazówkom ukrytym pod postami na forum możesz ułatwić sobie rozgrywkę – m.in. dzięki poznaniu kilku ważnych informacji w temacie budowania… schronienia. Dowiedz się czegoś więcej o rozwoju umiejętności rzemieślniczych oraz oswajaniu zwierząt, które mogą przydać się w rozgrywce. Dzięki forum Wild Terra poznasz podstawowe elementy rozgrywki – jak całą mechanikę gry czy sposoby na radzenie sobie z… lagami. Zapoznaj się bliżej z opisami przedmiotów, aby poznać ich właściwości. Doświadczeni „forumowicze” przedstawią Ci bliżej poszczególne rodzaje zbroi, broni, przedmiotów ceramicznych i wielu innych, jakie przydadzą się w rozgrywce. Jesteś już na zaawansowanym poziomie? Zaczerpnij zatem wiedzy, jak tworzyć domostwa oraz maszyny oblężnicze – aby następnie przejść do średniowiecznych zamków, młynów i innych budynków przemysłowych. A może chcesz wiedzieć więcej o systemie kulinarnym? Informacje na forum na pewno Ci pomogą!


Dowiedz się, jak możesz podróżować w każdy zakamarek świata i budować tylko to, co zapragniesz. Wymieniaj się z innymi doświadczeniem, dziel się własnymi spostrzeżeniami i… budujcie razem świat dzięki forum Wild Terra już dziś na bananki.pl!

Chat