Jak to działa
Forum

League of Angels 2

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 141)
Przejdź do gry League of Angels 2
Verhold Newby
Posty: 5
Dołączył: 13.11.2017
Status: Offline

Problemy z logowaniem ? Zajrzyj .

14.11.2017, 13:22
Witam . Nie jestem jakimś specem i nie wiem czy to co napiszę wyda się sensowne ale u mnie działa . Niech ktoś z większą wiedzą to sprawdzi i poprawi jak coś . Na stronie gry League of Angels II w bananach klikając w „GRAJ” zarejestrowałem się w Bigpoint i ściągnęłam grę . Potem klikając w „GRAJ” w bananach wyrzucało mnie na stronę gry gdzie znów logowanie ( oczywiście problem z mailem i inne takie ) do wersji anglojęzycznej . Wyszedłem z tego , zamknąłem grę i odpaliłem ją z ikony na pulpicie . Gra była polskojęzyczna , po wybraniu bohatera , niku itp. wróciłem do bananów i odświeżyłem stronę . Wskoczyła rejestracja/logowanie a po wpisaniu niku , zadanie 1 ( zal. ) . Dodam jeszcze by zapamiętać nazwę serwera by nie zaczynać gry od nowa . To tyle .
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problemy z logowaniem ? Zajrzyj . - 14.11.2017, 13:37
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
VerholdWitam . Nie jestem jakimś specem i nie wiem czy to co napiszę wyda się sensowne ale u mnie działa . Niech ktoś z większą wiedzą to sprawdzi i poprawi jak coś . Na stronie gry League of Angels II w bananach klikając w „GRAJ” zarejestrowałem się w Bigpoint i ściągnęłam grę . Potem klikając w „GRAJ” w bananach wyrzucało mnie na stronę gry gdzie znów logowanie ( oczywiście problem z mailem i inne takie ) do wersji anglojęzycznej . Wyszedłem z tego , zamknąłem grę i odpaliłem ją z ikony na pulpicie . Gra była polskojęzyczna , po wybraniu bohatera , niku itp. wróciłem do bananów i odświeżyłem stronę . Wskoczyła rejestracja/logowanie a po wpisaniu niku , zadanie 1 ( zal. ) . Dodam jeszcze by zapamiętać nazwę serwera by nie zaczynać gry od nowa . To tyle .
Cześć. W tym przypadku nazwy serwera nie trzeba zapamiętać, bo przy wybieraniu serwerów wyświetla się na jakim serwerze mamy poziom i nazwe, co jest pomocnę, ponieważ w tej grze łatwo przeskoczyć czasami o 2 czy 3 levele w górę.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat