Jak to działa
Forum

Fap CEO

Login
Wiadomość
3.8 (głosów: 11)
Przejdź do gry Fap CEO
$ylwia Newby
Posty: 4
Dołączył: 11.05.2019
Status: Offline

Gra nie chce się uruchomić.

21.05.2019, 12:30
Wyskakuje mi taki błąd

An error occurred running the Unity content on this page. See your browser JavaScript console for more info. The error was:
RuntimeError: index out of bounds

Miał ktoś tak? Próbowałam na trzech przeglądarkach i nic z tego.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Gra nie chce się uruchomić. - 21.05.2019, 14:25
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Wyczyść wszystkie dane przeglądarki, restart komputera i sprawdź czy coś to da. Jeżeli są adblocki, ubloki lub inne rozszeżenia do przegladarki to trzeba wyłaczyć. Trzecia sprawa to sama specyfikacja komputera czy jest wystarczająca do tej gry, jaki windows, najnowsze sterowniki do karty graficznej?
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Gra nie chce się uruchomić. - 22.05.2019, 00:55
$ylwia Newby
Posty: 4
Dołączył: 11.05.2019
Status: Offline
Czyściłam dane przeglądarki, restart komputera też robiłam. Żadnych adblocków nie mam, ani innych dodatkowych rozszeżeń. Sprawdzałam na Edge, Operze i firefoxie, na każdej to samo. Sterowniki do karty ostatnie, windows 10. W sumie laptop ma już swoje lata, ale jeszcze ze trzy miesiące temu grałam trochę w tę grę i było wszystko ok.

ed
Zainstalowałam przed chwilą wersję do pobrania tej gry i działała normalnia. Najlepsze jest to, że po zainstalowaniu jej gra przez przeglądarkę też zaczęła normalnie działać. xP

Teraz tylko nie wiem, gdzie w tej grze zrobić screen tak, żeby było widać nick. xP
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Gra nie chce się uruchomić. - 22.05.2019, 22:46
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
$ylwiaed
Zainstalowałam przed chwilą wersję do pobrania tej gry i działała normalnia. Najlepsze jest to, że po zainstalowaniu jej gra przez przeglądarkę też zaczęła normalnie działać. xP

Dobrze wiedzieć bo rzeczywiscie z tą grą jest coś nie tak (jakaś wczesna beta) :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat