Jak to działa
Forum

Forge of Empires

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 388)
Przejdź do gry Forge of Empires
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline

Problem z rejestracją

06.06.2020, 09:23
Cześć, mam problem z weryfikacją rejestracji w Forge of Empires. Dosłownie - za pierwszym razem, wysłałem screena całego ekranu gdzie na środku był mail potwierdzenia konta od wydawcy. Za drugim razem zrobiłem to samo na innym koncie, na drugim zapasowym mailu. Też nie przeszło. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Normalna rejestracja nie przechodzi więc wysyłam screeny, które też nie pomagają. Dodam jeszcze że screen maila potwierdzenia konta to jedyne wyjście na potwierdzenie rejestracji, bo w grze nie ma żadnego miejsca które potwierdziło by rejestrację. Nie zamierzam zakładać drugiego konta, więc oczekuję że albo świadomie mi to zaliczycie, albo wejdziecie w archiwum screenów i wtedy przyjrzycie się moim screenom.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z rejestracją - 06.06.2020, 09:28
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Podstawowe pytanie czy korzystasz z jakiegoś dodatku, programu blokującego reklamy? (lub innych dodatków które wpływają na odcinanie pewnych treści ze stron).

Często antywirus też ma taką wbudowaną blokadę reklam, filtrowanie stron.

Jaka przeglądarka ? coraz częściej producenci przeglądarek stosują własne wbudowane reguły blokowania śledzenia np. firefox ma to dość agresywnie zrobione.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 06.06.2020, 10:05
MasterFile Newby
Posty: 65
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Osobiście polecam skorzystanie po prostu z nowej przeglądarki.
Na Edge miałem problemy, pobrałem Firefox i weryfikuje bez problemu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z rejestracją - 06.06.2020, 16:45
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline
Chyba nie zrozumieliście mojego posta. Pisałem o screenach, które nie przechodzą. Przeczytajcie od nowa i jeszcze raz napiszcie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 06.06.2020, 19:57
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
hienafelekChyba nie zrozumieliście mojego posta. Pisałem o screenach, które nie przechodzą. Przeczytajcie od nowa i jeszcze raz napiszcie.
No tak, ale strona bananki otrzymuję profity za rejestrację w danej grze przez uzytkownika, jeżeli nie otrzymują ze strony gry poprawnej "informacji" o ukończonej rejestracji to nie dostają profitów od tego wydawcy.

Teraz dochodzimy do tego o czym piszemy czyli dlaczego nie otrzymują takiej informacji?
  • Ponieważ przeglądarka, program blokujący reklamy itp. uniemożliwił wysłanie takiej "informacji" coś ją zakłóciło.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 07.06.2020, 10:34
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline
Nadal nie rozumiesz. Wysłałem screena, który nie przeszedł. Skoro macie mieć profit to dlaczego chcecie od nas screeny a nie ref-link do gry?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 07.06.2020, 10:51
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
hienafelekNadal nie rozumiesz. Wysłałem screena, który nie przeszedł. Skoro macie mieć profit to dlaczego chcecie od nas screeny a nie ref-link do gry?
Trochę inaczej to zobrazuję:
Klikasz na "reflink" na stronie bananków > przekierowuję Cię do gry > gra nie zalicza rejestracji > bananki nie otrzymują nic za Twoją rejestrację.

Wysyłasz screena z rejestracji i chcesz otrzymać nagrodę za niewykonane zadanie (bananki muszą wyłożyć ze swojej kieszeni).

To oczywiście jest mój punkt widzenia, może być zupełnie inaczej i nie chcę Cię oceniać czy robisz coś źle czy dobrze. Dlatego jeżeli odpowiedzi które tu otrzymałeś nie satysfakcjonują Cię to najlepiej pisz do administracji / moderacji na support.


Ja tu tylko się wypowiadam jako jeden z miliona bananków :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 07.06.2020, 17:35
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline
Dobra, ale o co chodzi że screen z rejestracji z FootballTeam przeszedł po 2 minutach? I nie ma wyjścia żebym miał się nie kontaktować z supportem? Nie chcę 3 konta...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 07.06.2020, 18:13
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
hienafelekDobra, ale o co chodzi że screen z rejestracji z FootballTeam przeszedł po 2 minutach? I nie ma wyjścia żebym miał się nie kontaktować z supportem? Nie chcę 3 konta...
Informację o poprawnej rejestracji w grach powinieneś dostać z automatu w około 15 minut, może akurat w tym czasie kiedy wysyłałeś screena zaliczyło rejestrację (tzn. automat skrypt potwierdził rejestrację, nie screena - są sprawdzane ręcznie).


Co do zakładania kont, nie wiem. Zobacz w innej grze czy jest ten sam problem. Może masz internet mobilny i zrywa Ci połączenie lub są jakieś inne rzeczy które powodują taką sytuację.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 08.06.2020, 10:08
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline
Dobra, a co jeśli już utknąłem i nie mogę nic zrobić - reflink nie zadziała, bo bananki wymagają screena. Screen nie przechodzi. Co teraz?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z rejestracją - 08.06.2020, 13:07
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
hienafelekDobra, a co jeśli już utknąłem i nie mogę nic zrobić - reflink nie zadziała, bo bananki wymagają screena. Screen nie przechodzi. Co teraz?
Jeżeli link do rejestracji nie działa to na karcie z grą na banankach jest "zgłoś niedziałajacy link". Można też odczekać kilka dni aż samo się zresetuję i będzie można ponownie się zarejestrować.
Mozesz też pisać na support z prośbą o reset zadań w danej grze, ewentualnie też dopytać co mozna jeszcze zrobić w takiej sytuacji :)

Może ktoś inny tutaj z banankowiczów też coś podpowie w tej kwestii, są tutaj stażem więksi ode mnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
Chat