Jak to działa
Forum

Lineage II

Login
Wiadomość
4.1 (głosów: 161)
Przejdź do gry Lineage II
Notelekseltis Newby
Posty: 8
Dołączył: 06.02.2018
Status: Offline

Drobne porady...

06.05.2018, 23:55
Może komuś się one przydadzą... trzecie zadanie miałem z 28 lvlem

1. Na początku trzeba brać kolejno zadania jak leci, ale nalezy zwrócić uwagę na ilość expa jakie otrzymuje się za zadanie, bo za wykonanie danego questa początkowego lubią wskoczyć 2 lvle. Wtedy nalezy wyjść za miasto albo dozbierać expa w Ruins of ye sagira bijąc potworki. Jeśli są jakieś problemy z ubiciem i trzeba długo czekać na regenerację hp, to trzeba atakować w Ruinach te potwory, które zajęte są strażnikami, takie potwory na gracza już nie zwracają uwagi i można expa zdobyć bez ryzyka śmierci.
2. Początkowy ekwipunek zebrałem w Whispering Woods na różnych odmianach Kiku Growler Leafie Treant. (było to przed ukończeniem zadania z 5 poziomu w Ruinach Ye sagira). Resztę trzeba sobie dokupić u handlarza, a zdobyty sprzedać, tak aby jeden egzemplarz zostawić i wymienić za dopłatą na kompletny secik.
3. Kiedy będą już dostępne zadania po ukończeniu Ruin Ye sagira warto dobić expa do poziomu o 5/6 mniejszego niż wymagane ostatnie zadanie z bananków. Expa tego polecam robić postacią walczącą na dystans w Ruins of Agony. Tam zombiaki chodzą tak powolnie, że nawet z niższym levelem nie ma problemu je ubić.
4. Problem pojawia się z zadaniem w Ruins of Agony, gdzie bieda jest ubić mobki inne niż zombiaki potrzebne do zadania tak słabą postacią, a zalezy każdemu na czasie, a nie powolnym wbijaniu lvla.
Do ubicia są: Ruin Zombie, Skeleton Tracker, Skeleton Bowman, Ruin Spartoi
Z Zombie nie ma problemu, Tracker sam atakuje, to można po jednym odciągać i bić. Jednak Bowman i Spartoi nie atakują sami, natomiast kiedy, to my ich zaatakujemy, to prowokujemy każdego wokół innego potworka. Ja lekko sobie pomogłe i przebiegłem się po lokacji odciągając wszystkie Trackery w odosobnione miejsce, tam pokręciłem się w kółeczko, aż przestali mnie gonić, zostali na miejscu, a nie wrócili spowrotem... i tym sposobem znacznie miałem ułatwione wydobycie z szeregu tego potwora, którego potrzebowałem. Po wykonaniu tego questa miałem prawie 29lvl.
5. Warto w google wpisać i wyszukać spis wymaganego expa na kolejny lvl i zawsze sprawdzić przed tym konkretnym potrzebnym do screena, bo exp z questa może przeskoczyć o dwa lvle. Być może warto wtedy zginąć i nieco wytracić expa, aby móc zakończyć questa. Ale śmierć z konieczność to prędzej do 3 zadania. Mi by troszkę przeskoczyło wymagany lvl, więc dwa samobójstwa nie były problemem

Może komuś się przyda... jak będzie się zastanawiać nad tym, co dalej robić...

aaaa co do rejestracji, to wysłałem screen z mailem aktywacynym od 4game, połączony z ekranem logowania do gry. (W jednym pliku wklejone obok siebie dwa screeny) Jednak zostało to odrzucone, napisałem do supportu i za chwilę miałem odznakę i możliwość wykonywania zadań, więc w razzie problemu warto napisać i mieć taki screen... :) w końcu chyba każdy równo powinien być potraktowany
Rzetelny Społecznik Pomocny3 Wulgarny Troll1
RE: Drobne porady... - 05.08.2018, 20:38
pawelo5281 Newby
Posty: 7
Dołączył: 09.07.2018
Status: Offline
Dzięki za pomoc,przyda się na przyszłość :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
Chat