Jak to działa
Forum

Wizard101

Login
Wiadomość
3.9 (głosów: 69)
Przejdź do gry Wizard101
AbyZuczek Newby
Posty: 2
Dołączył: 23.02.2018
Status: Offline

Oplaca sie w to jeszcze grac ?

10.08.2018, 17:05
Tak jak w pytaniu
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Oplaca sie w to jeszcze grac ? - 25.08.2018, 21:17
DEADSHUTFIRE Newby
Posty: 40
Dołączył: 07.01.2016
Status: Offline
W pewnym momencie jak dobrze pamiętam nie można było przejść dalej bez płacenia a czy zadania z bananków obejmują tylko tą darmową część czy też trochę tej płatnej nwm bo nie dostałem odznaki więc nawet nie mogłem dostać zadń ale jeśi chodzi o zwykłe granie to gra fajna ale w pewnym momencie zmusza do zapłaty żeby sb pograć dalej oczywiście to działa tak że wpewnym momencie dostajesz zadania które wymagają od cb przejścia do miejsc (krain) które są płatne ale dalej możesz se pograć tylko bez popychania fabuły do przodu przez co granie dalsze jest przynajmniej dla mnie bez sensu jeśli nie chce się płacić wiem to bo przechodziłem to że 3 razy zanim w ogóle założyłem konto na banankach ale zawsze stawałem w momencie kiedy trzeba było płacić . Odpowiadając na pytanie jeśli chcesz zdobyć dzięki tej grze bananki to nie bo nie da się zdobyć odznaki a jeśli chce ci się zwyczajnie w tą grę pograć bez płacenia to też nie bo wpewnym momencie trzeba zapłacić a darmowego sposobu na przejście tej gry nie odkryłem no chyba że sama fabuła cię nie interesuję ale sam rozgrywka ci się podoba to jedynie wtedy się opłaca ale tylko trochę bo walki z tymi samymi wrogami pewnie z czasem by cię z nurzyła oczywiście to gra przygodowa multiplayer ale nwm czy kogoś można jeszcze zobaczyć na serwerach Wizard 101
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Oplaca sie w to jeszcze grac ? - 27.05.2020, 21:06
wvwvv Newby
Posty: 1
Dołączył: 15.11.2018
Status: Offline
AbyZuczekTak jak w pytaniu
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat