Jak to działa
Forum

World of Warships

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 400)
Przejdź do gry World of Warships
Szymq4x Newby
Posty: 2
Dołączył: 17.09.2019
Status: Offline

jak zakończyć rejestrację w grze?

24.02.2021, 08:12
proszę o pomoc
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: jak zakończyć rejestrację w grze? - 24.02.2021, 10:08
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Szymq4xproszę o pomoc
Na jakim etapie jesteś ?

Na banankach każda gra ma swoje zadanie rejestracyjne, najczęściej jest to samouczek lub przejście jakiegoś krótkiego etapu wprowadzającego.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: jak zakończyć rejestrację w grze? - 24.02.2021, 10:10
Szymq4x Newby
Posty: 2
Dołączył: 17.09.2019
Status: Offline
DuchPustkowiSzymq4xproszę o pomoc
Na jakim etapie jesteś ?

Na banankach każda gra ma swoje zadanie rejestracyjne, najczęściej jest to samouczek lub przejście jakiegoś krótkiego etapu wprowadzającego.
Na tym że zakończyłem zadanie rejestracyjne ale nie zaliczyło mi rejestracji a nie wiem jakiego screena wysłać
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: jak zakończyć rejestrację w grze? - 24.02.2021, 10:14
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Szymq4xNa tym że zakończyłem zadanie rejestracyjne ale nie zaliczyło mi rejestracji a nie wiem jakiego screena wysłać
Jeżeli nic nie zaburzyło poprawnej rejestracji (nie masz żadnych dodatków do blokowania reklam itp) to wysyłasz screena z potwierdzenia rejestracji w grze - najczęsciej jest to email od wydawcy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: jak zakończyć rejestrację w grze? - 20.04.2021, 17:31
OOrrin Newby
Posty: 10
Dołączył: 04.03.2020
Status: Offline
Hmmm, mam ten sam problem, ktoś coś? Zresztą nie tylko w tej grze... ale na przykładzie Warships...
Rejestruję, aktywuję konto przez maila, wykonuję zadanie. Nic. Wysyłam screena z maila potwierdzającego rejestrację. Po 2 dniach czekania (przepisowe 48h) poleciał auto mail w stylu że "nie wyszło". Adblocków nie mam. Dodam że w niektórych grach zalicza mi bez problemu, np. League of Angels zaskoczyło za pierwszym razem.

A takiego Football Team to próbowałem już chyba z 10 razy, zacząłem jeszcze podczas poprzedniego eventu (czyli okolice Bożego Narodzenia). Także w tej kwestii nic się nie zmienia, a w sumie nadal nie mam pojęcia o co chodzi...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: jak zakończyć rejestrację w grze? - 23.07.2022, 22:34
bren22 Newby
Posty: 2
Dołączył: 08.07.2022
Status: Offline
Zarejestrowałem się już trzeci raz, rozegrałem grę nawet dwoma okrętami 3 tieru, mam konto zweryfikowane, czyściłem rejestr i przeinstalowałem całą grę po wyczyszceniu folderu. Przy okazji skasowałem też WoT, a tam tez zbieram punkty... Do tego link klikałem z czystej przegladarki Edge bez żadnych blokerów. I nie dygło. Szkoda, bo gra jest fajna. Podoba mi się bardziej od WoT, ale ile kont mozna zakładać? Parę godzin zeszło i nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby nie to, że konta startuję i idą na zatracenie...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat