Jak to działa
Forum

World of Warships

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 400)
Przejdź do gry World of Warships
WiktorPriv Newby
Posty: 5
Dołączył: 26.11.2018
Status: Offline

rejestracja

08.05.2020, 15:24
mam problem z rejestracjom bo zarejestrowałem się i zagrałem 1 gre tieru 2 i nie dali mi nawet odznaki nwm o co chodzi
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 09.05.2020, 09:26
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
WiktorPrivmam problem z rejestracjom bo zarejestrowałem się i zagrałem 1 gre tieru 2 i nie dali mi nawet odznaki nwm o co chodzi
Problem z rejestracją wynika często z złej przeglądarki lub posiadania dodatków do blokowania reklam. Warto zwrócić uwagę też na treść samego zadania rejestracyjnego, bo często oprócz wykonania samej rejestracji i potwierdzenia maila, trzeba zrobić coś dodatkowo np. rozegrać kilka bitew.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 03.07.2021, 20:13
podolskyy3 Newby
Posty: 9
Dołączył: 02.07.2021
Status: Offline
DuchPustkowiWiktorPrivmam problem z rejestracjom bo zarejestrowałem się i zagrałem 1 gre tieru 2 i nie dali mi nawet odznaki nwm o co chodzi
Problem z rejestracją wynika często z złej przeglądarki lub posiadania dodatków do blokowania reklam. Warto zwrócić uwagę też na treść samego zadania rejestracyjnego, bo często oprócz wykonania samej rejestracji i potwierdzenia maila, trzeba zrobić coś dodatkowo np. rozegrać kilka bitew.
Jaka przeglądarka według ciebie nie powinna przeszkodzić w tej rejestracji i czy jest różnica pomiędzy rejestracją i korzystaniem przez incognito lub bez incognito?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 03.07.2021, 21:01
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
podolskyy3
Jaka przeglądarka według ciebie nie powinna przeszkodzić w tej rejestracji i czy jest różnica pomiędzy rejestracją i korzystaniem przez incognito lub bez incognito?
Microsoft edge, opera. W ustawieniach tych przeglądarek jest też blokowanie śledzenia i trackerów warto to na czas rejestracji całkowicie wyłączyć.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 04.07.2021, 18:55
podolskyy3 Newby
Posty: 9
Dołączył: 02.07.2021
Status: Offline
DuchPustkowipodolskyy3
Jaka przeglądarka według ciebie nie powinna przeszkodzić w tej rejestracji i czy jest różnica pomiędzy rejestracją i korzystaniem przez incognito lub bez incognito?
Microsoft edge, opera. W ustawieniach tych przeglądarek jest też blokowanie śledzenia i trackerów warto to na czas rejestracji całkowicie wyłączyć.
Pobrałem opere i wyłączyłem "chroń mnie przed złośliwymi witrynami" i zezwoliłem na wszystkie pliki cookies, nigdzie nie widzę blokowania śledzenia oraz trackerów możesz mnie pokierować gdzie to jest albo dać jakieś screeny?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 04.07.2021, 19:27
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
podolskyy3Pobrałem opere i wyłączyłem "chroń mnie przed złośliwymi witrynami" i zezwoliłem na wszystkie pliki cookies, nigdzie nie widzę blokowania śledzenia oraz trackerów możesz mnie pokierować gdzie to jest albo dać jakieś screeny?
Menu Opera > Ustawienia > Podstawowe > Ochrona Prywatności:

Odznaczasz:
  • Blokuj reklamy i przeglądaj Internet do trzech razy szybciej
  • Blokowanie skryptów śledzących
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 05.07.2021, 00:19
podolskyy3 Newby
Posty: 9
Dołączył: 02.07.2021
Status: Offline
DuchPustkowipodolskyy3Pobrałem opere i wyłączyłem "chroń mnie przed złośliwymi witrynami" i zezwoliłem na wszystkie pliki cookies, nigdzie nie widzę blokowania śledzenia oraz trackerów możesz mnie pokierować gdzie to jest albo dać jakieś screeny?
Menu Opera > Ustawienia > Podstawowe > Ochrona Prywatności:

Odznaczasz:

Blokuj reklamy i przeglądaj Internet do trzech razy szybciejBlokowanie skryptów śledzących
Ok o tym właśnie mówiłem i będę próbować teraz jeszcze raz się zarejestrować mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 05.07.2021, 17:27
podolskyy3 Newby
Posty: 9
Dołączył: 02.07.2021
Status: Offline
DuchPustkowipodolskyy3Pobrałem opere i wyłączyłem "chroń mnie przed złośliwymi witrynami" i zezwoliłem na wszystkie pliki cookies, nigdzie nie widzę blokowania śledzenia oraz trackerów możesz mnie pokierować gdzie to jest albo dać jakieś screeny?
Menu Opera > Ustawienia > Podstawowe > Ochrona Prywatności:

Odznaczasz:

Blokuj reklamy i przeglądaj Internet do trzech razy szybciejBlokowanie skryptów śledzących
Niestety nic to nie dało czy jeśli grałem wcześniej w tę grę to muszę wyczyścić rejestr czy coś innego zrobić jeśli tak to prosiłbym cie o informacje jak to zrobić
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 05.07.2021, 19:37
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
podolskyy3Niestety nic to nie dało czy jeśli grałem wcześniej w tę grę to muszę wyczyścić rejestr czy coś innego zrobić jeśli tak to prosiłbym cie o informacje jak to zrobić
Nie ma nigdzie informacji o tym gdzie pliki gry i pozostałości po odinstalowaniu zostają w systemie więc ciężko mi tutaj podpowiedzieć gdzie szukać. Najłatwiej było by zrobić format albo przywrócić ustawienia fabryczne systemu :)

Rozumiem że przy ponownej próbie rejestrujesz nowe konto przez bananki, pobierasz instalator, instalujesz i rozgrywasz 5 bitew?
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 06.07.2021, 01:05
podolskyy3 Newby
Posty: 9
Dołączył: 02.07.2021
Status: Offline
DuchPustkowipodolskyy3Niestety nic to nie dało czy jeśli grałem wcześniej w tę grę to muszę wyczyścić rejestr czy coś innego zrobić jeśli tak to prosiłbym cie o informacje jak to zrobić
Nie ma nigdzie informacji o tym gdzie pliki gry i pozostałości po odinstalowaniu zostają w systemie więc ciężko mi tutaj podpowiedzieć gdzie szukać. Najłatwiej było by zrobić format albo przywrócić ustawienia fabryczne systemu :)

Rozumiem że przy ponownej próbie rejestrujesz nowe konto przez bananki, pobierasz instalator, instalujesz i rozgrywasz 5 bitew?
A czy aplikacja wargaming i sama gra nie może być już na komputerze? Nie wiem czy to ma wpływ, ale wydaje mi się że sam fakt że pobieram instalator to już coś innego niż zarejestowanie się i potwierdzenie konta przez email. W grze War Thunder od razu mi zaliczyło pomimo że też wcześniej miałem konto i nie czyściłem żadnego rejestru ani nie pobierałem instalatora i gry od nowa po rejestracji tylko wszedłem na konto na którym się zarejestrowałem i wszystko było w porządku. A no i z tym rozegraniem 5 bitew to nie gram 5 tylko 3 max 4 raz grałem, bo zadanie polega na zagraniu 1 bitwy statkiem 2 tieru, szybko dość idzie odblokować więc nawet 5 nie trzeba grać, druga sprawa czy ta bitwa ma być w trybie gracze vs boty czy w trybie gracze vs gracze, który się chyba właśnie po tych 5 bitwach odblokowuje
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 07.07.2021, 18:21
podolskyy3 Newby
Posty: 9
Dołączył: 02.07.2021
Status: Offline
DuchPustkowi dasz rade odpowiedziec?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 07.07.2021, 18:45
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
To zależy od gry, a głównie tyczy się to tych gier z jednego studia gdzie mają jeden launcher i wylogowanie z tego launchera i założenie nowego konta nie zawsze działa. Więc bezpieczniej jest odinstalowywać.

Co do rozegranych bitew to chyba wystarczy ukończyć poprawnie samouczek tam jest właśnie chyba 5 "bitew".
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja - 25.08.2021, 10:52
VybuchowyBanan Newby
Posty: 9
Dołączył: 17.06.2020
Status: Offline
Tu nie chodzi o to, żebyś dostał punkty tylko aby bananki zarobiły na rejestracjach, które wykonasz. I tyle.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat