Jak to działa
Forum

Star Stable

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 442)
Przejdź do gry Star Stable
JoaSz Newby
Posty: 4
Dołączył: 22.06.2022
Status: Offline

gra nie uruchamia się prawidłowo

22.06.2022, 15:35
Po zalogowaniu się do gry i kliknięciu graj pojawia się komunikat "gra nie urochomiła się prawidłowo", wielokrotne odinstalowanie i zainstalowanie gry nie pomaga
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: gra nie uruchamia się prawidłowo - 23.06.2022, 14:30
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
JoaSzPo zalogowaniu się do gry i kliknięciu graj pojawia się komunikat "gra nie urochomiła się prawidłowo", wielokrotne odinstalowanie i zainstalowanie gry nie pomaga
Zobacz tutaj opisałem kilka porad jakie można spróbować wykonać:

https://www.bananki.pl/forum/thread/problem-z-uruchomieniem-gry-15977/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: gra nie uruchamia się prawidłowo - 23.06.2022, 16:20
JoaSz Newby
Posty: 4
Dołączył: 22.06.2022
Status: Offline
DuchPustkowiJoaSzPo zalogowaniu się do gry i kliknięciu graj pojawia się komunikat "gra nie urochomiła się prawidłowo", wielokrotne odinstalowanie i zainstalowanie gry nie pomaga
Zobacz tutaj opisałem kilka porad jakie można spróbować wykonać:

https://www.bananki.pl/forum/thread/problem-z-uruchomieniem-gry-15977/
Gra ogólnie jest problematyczna w odpalaniu. Znajdź katalog z zainstalowaną grą i bezpośrednio tam uruchom plik wykonywalny .exe (odpalajacy grę) może być ich kilka.(NIE POMOGŁO) Zapytam jeszcze z formalności:
najnowsze sterowniki do karty graficznej?TAK
jakiś program antywirusowy ?AVG AntiVirusFree
może korzystasz z internetu "kablówki osiedlowej"? tam często blokują porty i potem są problemy właśnie z grami online (NIE)

Spróbuj jeszcze zainstalować grę w innym katalogu np. C:GryStarStable -NIE POMOGŁO
Directx 11 aktualny? -POSIADAM Directx 12
Biblioteki Microsoft Visual C++ Redistributable masz poinstalowane?, jest ich chyba z 10 (CZY TO DOTYCZY JAKOŚCI? JEŻELI TAK, TO MAM POINSTALOWANE)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: gra nie uruchamia się prawidłowo - 23.06.2022, 18:36
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Biblioteki Microsoft Visual C++ jest sporo od 2005 do 2019. Chociaż jedna paczka powinna instalować cały pakiet tych bibliotek z różnych lat. nazwa wygląda np. tak Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable (x64) - 14.28.29334
Warto doinstalować jednak aktualizacje Directx 11 wiele gier jeszcze z niej korzysta.

Jeśli masz windows 10 lub 11 to wejdź w USTAWIENIA > Aktualizacje > Opcje zaawansowane. Na tym ekranie zaznacz Odbieraj aktualizację innych produktów firmy Microsoft... i sprawdź czy są dostępne aktualizację do systemu.

Może antywirus blokuję grę lub jest jakaś przerwa techniczna samej gry.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: gra nie uruchamia się prawidłowo - 24.06.2022, 18:48
JoaSz Newby
Posty: 4
Dołączył: 22.06.2022
Status: Offline
DuchPustkowiBiblioteki Microsoft Visual C++ jest sporo od 2005 do 2019. Chociaż jedna paczka powinna instalować cały pakiet tych bibliotek z różnych lat. nazwa wygląda np. tak Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable (x64) - 14.28.29334
Warto doinstalować jednak aktualizacje Directx 11 wiele gier jeszcze z niej korzysta.

Jeśli masz windows 10 lub 11 to wejdź w USTAWIENIA > Aktualizacje > Opcje zaawansowane. Na tym ekranie zaznacz Odbieraj aktualizację innych produktów firmy Microsoft... i sprawdź czy są dostępne aktualizację do systemu.

Może antywirus blokuję grę lub jest jakaś przerwa techniczna samej gry.
Sprawdzę aktualizacje. Jeszcze koleżanka mi mówiła że kiedyś miała ten sam problem co ja i kilka lat jej nie działała gra, dopiero niedawno zaczęła działać jej poprawnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: gra nie uruchamia się prawidłowo - 24.06.2022, 18:54
JoaSz Newby
Posty: 4
Dołączył: 22.06.2022
Status: Offline
DuchPustkowiBiblioteki Microsoft Visual C++ jest sporo od 2005 do 2019. Chociaż jedna paczka powinna instalować cały pakiet tych bibliotek z różnych lat. nazwa wygląda np. tak Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable (x64) - 14.28.29334
Warto doinstalować jednak aktualizacje Directx 11 wiele gier jeszcze z niej korzysta.

Jeśli masz windows 10 lub 11 to wejdź w USTAWIENIA > Aktualizacje > Opcje zaawansowane. Na tym ekranie zaznacz Odbieraj aktualizację innych produktów firmy Microsoft... i sprawdź czy są dostępne aktualizację do systemu.

Może antywirus blokuję grę lub jest jakaś przerwa techniczna samej gry.
Zaznaczyłam tą opcję i pokazuje że wszystko mam aktualne.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat