Jak to działa
Forum

OGame

Login
Wiadomość
4.2 (głosów: 153)
Przejdź do gry OGame
ZlySenHuskY Newby
Posty: 1
Dołączył: 07.02.2020
Status: Offline

Sprostowanie Zadania 3

07.02.2020, 00:57
Witam serdecznie z racji że nie miałem okazji dojść jeszcze do zadania 3 ani napisać artykułu a wyczytałem że jest zadanie aby podnieść elektrownie fuzyjną w grze mam sprostowanie tego jak i prośbę o zmianę zadania .
Ponieważ jestem już wieloletnim graczem tej gry i dużo o niej wiem to zadanie nr 3 po opisywaniu przez osoby na bananki po pierwsze nie będzie do wykonania na zwykłym universum gry ze względu na prędkość wydobywanych surowców jak że i przeszkodą do ich dalszej gry ponieważ elektrownia fuzyjna do pracy potrzebuje paliwa tak zwany deuter(dex) w grze który jest bardzo ważny dla statków flagowych naszej floty i po prostu ten budynek w grze nie jest budowany przez graczy którzy już dużo o tej grze wiedzą traci on nasz deuter a zarazem działa na naszą niekorzyść w grze produkując niewielką ilość energi słonecznej zasilającej nasze kopalnie . proszę o zmiane zadania jak i odblokowanie możliwości babanopedi do stworzenia poradnika do gry przez moją osobę . Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam .
Rzetelny2 Społecznik2 Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Sprostowanie Zadania 3 - 07.02.2020, 10:22
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
Warto dopisać jeszcze że inni gracze też atakuja naszą bazę i gdy nie wysyłamy swoich surowców między planetami to po prostu nas grabią.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Sprostowanie Zadania 3 - 07.02.2020, 10:49
AdminPL Leader
Posty: 146
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
Aby mieć możliwość pisania artykułów na Bananapedii musisz mieć 3 rejestracje w grach i wykonać po 1 zadaniu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat