Jak to działa
Forum

Big Farm

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 1067)
Przejdź do gry Big Farm
Natalia Nowak Newby
Posty: 1
Dołączył: 26.03.2020
Status: Offline

POMOCY

14.04.2020, 21:10
Hejka ogólnie jestem tutaj nowa i nie wiem jak najszybciej zarabiać bananki i czy ktoś by mi w tym pomógł bo jak wchodzę w to by grać to mi się pojawiają różne artykuły i nie wiem jak co się robi. I czy ktoś by mi mógł wytłumaczyć to i powiedzieć jak najszybciej zdobywać bananki pliskaaa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: POMOCY - 14.04.2020, 22:02
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Natalia NowakHejka ogólnie jestem tutaj nowa i nie wiem jak najszybciej zarabiać bananki i czy ktoś by mi w tym pomógł bo jak wchodzę w to by grać to mi się pojawiają różne artykuły i nie wiem jak co się robi. I czy ktoś by mi mógł wytłumaczyć to i powiedzieć jak najszybciej zdobywać bananki pliskaaa
Po założeniu konta i aktywacji na banankach powinien pojawić się samouczek który przeprowadzi Cię przez podstawową funkcjonalność strony. Na samym dole po prawej stronie powinien być taki guzik „jak to działa” – jest tam filmik który pokazuję jak poprawnie zarejestrować się w grze i robić zadania.

Od siebie dodam że w zakładce Gry wystarczy zaznaczyć opcję sortowania „gry z ofertą” wtedy lista się zawęzi do tych gier które aktualnie mają zadania do wykonania.

Sama metodyka rejestracji w danej grze jest dość prosta:
  • Sprawdzasz jakie jest zadanie rejestracyjne (najczęściej jest to załóż konto i ukończ samouczek) Klikasz zarejestruj się
  • Następuje przekierowanie na stronę gry gdzie należy założyć konto i potwierdzić email.
  • Wykonujesz to co było opisane w zadaniu rejestracyjnym
  • Wracasz na bananki i po odświeżeniu strony powinno pojawić się pole do wpisania nicka - nazwy z gry. Przepisujesz w identyczny sposób uwzglednijąc małe i duże litery i ok
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat