Jak to działa
Login
Wiadomość
Ramekczek Newby
Status: Offline

Rejestracja w grach

19.10.2017, 14:47
Cześć, dzisiaj chciałbym poruszyć temat, który jest Wam bardzo dobrze znany, czyli opóźnienie lub nawet całkowity brak zaliczenia rejestracji w grze. Nieraz miałem (wy pewnie też), że pomimo rejestracji w grze (nawet po kilka razy) jej nie zaliczało. Jest to strasznie frustrujące. Byłbym za wprowadzeniem takiego systemu, jaki jest na DOGRY. Zaraz po wciśnięciu przycisku "ZAGRAJ" strona nam się odświeża i możemy wypełnić formularz (czyt. wpisanie nicku). Myślę, że taki system byłby wielkim krokiem w przód dla tego serwisu i wreszcie skończyłoby się zawalanie forum zbędnymi tematami pt." Brak zaliczenia rejestracji w grze". Pozdrawiam i prosiłbym o wyrażenie własnej opinii w tym temacie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w grach - 19.10.2017, 15:38
ketty Master
RamekczekCześć, dzisiaj chciałbym poruszyć temat, który jest Wam bardzo dobrze znany, czyli opóźnienie lub nawet całkowity brak zaliczenia rejestracji w grze. Nieraz miałem (wy pewnie też), że pomimo rejestracji w grze (nawet po kilka razy) jej nie zaliczało. Jest to strasznie frustrujące. Byłbym za wprowadzeniem takiego systemu, jaki jest na DOGRY. Zaraz po wciśnięciu przycisku "ZAGRAJ" strona nam się odświeża i możemy wypełnić formularz (czyt. wpisanie nicku). Myślę, że taki system byłby wielkim krokiem w przód dla tego serwisu i wreszcie skończyłoby się zawalanie forum zbędnymi tematami pt." Brak zaliczenia rejestracji w grze". Pozdrawiam i prosiłbym o wyrażenie własnej opinii w tym temacie.
Cześć. Taki sposób mogłby utrudnić nieco weryfikacje, czy rzeczywiście to konto zostało stworzone za pośrednictwem portalu. Powinieneś napisać ten temat w dziale Sugestie (może jakiś miły administrator przeniesie).
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w grach - 19.10.2017, 18:36
Ramekczek Newby
To ja skopiuje treść tematu do działu Sugestie a ten post niech administrator usunie.
RE: Rejestracja w grach - 19.10.2017, 19:16
JestemKacper Master
Usunąłem twój nowy temat, a ten przeniosłem. ;)

@ketty ten miły administrator będę ja. xD

Sugestię później przekażę.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w grach - 19.10.2017, 19:37
Ramekczek Newby
JestemKacper Dziękuję :)