Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
0.0 0 499 0
24.12.2017

Tworzyć historię - recenzja gry Forge of Empires

Gry przeglądarkowe dość mocno opierają się na historii świata. Wśród tytułów obecnych na rynku bez problemu znajdziemy te dotyczące starożytnej grecji, średniowiecza, nowożytnego okresu przemysłowego czy te związane z drugą wojną światową. Twórcy Froge of Empire podjęli się stworzyć coś nowego, wydawało by się szalonego - stworzyć grę, w której kierujemy naszym rozwojem od okresu prehistorycznego, do dalekiej przyszłości.

Froge of Empires to jedna z najbardziej znanych gier przeglądarkowych na świecie. Gra zyskała znacznie na popularności przez zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową. Na krótkie i zabawne spoty reklamowe w formie animacji często można było natknąć się podczas przeglądania stron internetowych, a nawet podczas oglądania telewizji. Czy duża popularność w mediach stoi za solidną rozgrywką ?
Grając w tę grę możesz zdobyć 300 Graj
Trzeba przyznać, że gra posiada jedną z najpiękniejszych opraw graficznych spośród dostępnych obecnie na rynku tytułów. Każdy budynek został szczegółowo odwzorowany, od prehistorycznych chat i szałasów po współczesne drapacze chmur, a nawet przypuszczalne przyszłe budowle. I tutaj trzeba przyznać, że twórcy mają sporą wyobraźnię, ponieważ przyszłość została przez nich przedstawiona w bardzo pomysłowy sposób.

Rozgrywka również jest bardzo przyjemna. Budowa i stopniowy rozwój naszej osady, a później miasta daje dużo satysfakcji. Muszę przyznać, że przechodzenie przez kolejne epoki naszej historii daje dużo frajdy, a tworzenie budowli konkretnych epok pozwala zainteresować się historią powszechną. To pokazuje, że gra oprócz rozrywki może posiadać także pewne aspekty edukacyjne - przez zabawę dostarcza nam wiedzy!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 350 Graj
Oczywiście, jak każda z gier ta również posiada wady. Szeroki rozwój powoduje, że gra jest trudna dla początkujących osób, które mogą się od niej "odbić". Elementów, które musimy poznać aby całościowo zrozumieć schemat gry jest mnóstwo, potrzeba sporo czasu aby całkowicie opanować wszystkie elementy. Warto również dodać, że gra jest popularna wśród internautów, w wyniku czego na serwerach można spotkać wielu doświadocznych graczy, z którymi na początku bardzo trudno jest rywalizować. Jeśli jednak przetrwamy ten początkowy etap gry, później już możemy tylko czerpać przyjemność z rozgrywki.

Czy więc warto zagrać w Forge of Empires? Gra jest bez wątpienia godna polecenia, może stanowić rozgrywkę na ogromną liczbę godzin, a dodatkowo może stanowić pewne źródło wiedzi o historii i stanowić punkt wyjścia do rozwijania naszych historycznych zainteresowań. Ja ze swojej strony bardzo polecam, to bez wątpienia jedna z najlepszych gier przeglądarkowych obecnych obecnie na rynku.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez LeonardoPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
5

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
6

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
7

Margonem Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Recenzja Navadel
8

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
9

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
10

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
Chat