Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
5.0 1 1041 0
24.12.2017

Tworzyć historię - recenzja gry Forge of Empires

Gry przeglądarkowe dość mocno opierają się na historii świata. Wśród tytułów obecnych na rynku bez problemu znajdziemy te dotyczące starożytnej grecji, średniowiecza, nowożytnego okresu przemysłowego czy te związane z drugą wojną światową. Twórcy Froge of Empire podjęli się stworzyć coś nowego, wydawało by się szalonego - stworzyć grę, w której kierujemy naszym rozwojem od okresu prehistorycznego, do dalekiej przyszłości.

Froge of Empires to jedna z najbardziej znanych gier przeglądarkowych na świecie. Gra zyskała znacznie na popularności przez zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową. Na krótkie i zabawne spoty reklamowe w formie animacji często można było natknąć się podczas przeglądania stron internetowych, a nawet podczas oglądania telewizji. Czy duża popularność w mediach stoi za solidną rozgrywką ?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Trzeba przyznać, że gra posiada jedną z najpiękniejszych opraw graficznych spośród dostępnych obecnie na rynku tytułów. Każdy budynek został szczegółowo odwzorowany, od prehistorycznych chat i szałasów po współczesne drapacze chmur, a nawet przypuszczalne przyszłe budowle. I tutaj trzeba przyznać, że twórcy mają sporą wyobraźnię, ponieważ przyszłość została przez nich przedstawiona w bardzo pomysłowy sposób.

Rozgrywka również jest bardzo przyjemna. Budowa i stopniowy rozwój naszej osady, a później miasta daje dużo satysfakcji. Muszę przyznać, że przechodzenie przez kolejne epoki naszej historii daje dużo frajdy, a tworzenie budowli konkretnych epok pozwala zainteresować się historią powszechną. To pokazuje, że gra oprócz rozrywki może posiadać także pewne aspekty edukacyjne - przez zabawę dostarcza nam wiedzy!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oczywiście, jak każda z gier ta również posiada wady. Szeroki rozwój powoduje, że gra jest trudna dla początkujących osób, które mogą się od niej "odbić". Elementów, które musimy poznać aby całościowo zrozumieć schemat gry jest mnóstwo, potrzeba sporo czasu aby całkowicie opanować wszystkie elementy. Warto również dodać, że gra jest popularna wśród internautów, w wyniku czego na serwerach można spotkać wielu doświadocznych graczy, z którymi na początku bardzo trudno jest rywalizować. Jeśli jednak przetrwamy ten początkowy etap gry, później już możemy tylko czerpać przyjemność z rozgrywki.

Czy więc warto zagrać w Forge of Empires? Gra jest bez wątpienia godna polecenia, może stanowić rozgrywkę na ogromną liczbę godzin, a dodatkowo może stanowić pewne źródło wiedzi o historii i stanowić punkt wyjścia do rozwijania naszych historycznych zainteresowań. Ja ze swojej strony bardzo polecam, to bez wątpienia jedna z najlepszych gier przeglądarkowych obecnych obecnie na rynku.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LeonardoPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
4

League of Legends Kilka porad dla SUPPortów i nie tylko.

Poradnik Saphirkka
5

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
7

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
8

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
9

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
10

SUPERHOT! SUPERHOT!- recenzja

Recenzja Boomboxpl
Chat