Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
0.0 0 191 0
24.12.2017

Tworzyć historię - recenzja gry Forge of Empires

Gry przeglądarkowe dość mocno opierają się na historii świata. Wśród tytułów obecnych na rynku bez problemu znajdziemy te dotyczące starożytnej grecji, średniowiecza, nowożytnego okresu przemysłowego czy te związane z drugą wojną światową. Twórcy Froge of Empire podjęli się stworzyć coś nowego, wydawało by się szalonego - stworzyć grę, w której kierujemy naszym rozwojem od okresu prehistorycznego, do dalekiej przyszłości.

Froge of Empires to jedna z najbardziej znanych gier przeglądarkowych na świecie. Gra zyskała znacznie na popularności przez zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową. Na krótkie i zabawne spoty reklamowe w formie animacji często można było natknąć się podczas przeglądania stron internetowych, a nawet podczas oglądania telewizji. Czy duża popularność w mediach stoi za solidną rozgrywką ?
Grając w tę grę możesz zdobyć 330 Graj
Trzeba przyznać, że gra posiada jedną z najpiękniejszych opraw graficznych spośród dostępnych obecnie na rynku tytułów. Każdy budynek został szczegółowo odwzorowany, od prehistorycznych chat i szałasów po współczesne drapacze chmur, a nawet przypuszczalne przyszłe budowle. I tutaj trzeba przyznać, że twórcy mają sporą wyobraźnię, ponieważ przyszłość została przez nich przedstawiona w bardzo pomysłowy sposób.

Rozgrywka również jest bardzo przyjemna. Budowa i stopniowy rozwój naszej osady, a później miasta daje dużo satysfakcji. Muszę przyznać, że przechodzenie przez kolejne epoki naszej historii daje dużo frajdy, a tworzenie budowli konkretnych epok pozwala zainteresować się historią powszechną. To pokazuje, że gra oprócz rozrywki może posiadać także pewne aspekty edukacyjne - przez zabawę dostarcza nam wiedzy!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 380 Graj
Oczywiście, jak każda z gier ta również posiada wady. Szeroki rozwój powoduje, że gra jest trudna dla początkujących osób, które mogą się od niej "odbić". Elementów, które musimy poznać aby całościowo zrozumieć schemat gry jest mnóstwo, potrzeba sporo czasu aby całkowicie opanować wszystkie elementy. Warto również dodać, że gra jest popularna wśród internautów, w wyniku czego na serwerach można spotkać wielu doświadocznych graczy, z którymi na początku bardzo trudno jest rywalizować. Jeśli jednak przetrwamy ten początkowy etap gry, później już możemy tylko czerpać przyjemność z rozgrywki.

Czy więc warto zagrać w Forge of Empires? Gra jest bez wątpienia godna polecenia, może stanowić rozgrywkę na ogromną liczbę godzin, a dodatkowo może stanowić pewne źródło wiedzi o historii i stanowić punkt wyjścia do rozwijania naszych historycznych zainteresowań. Ja ze swojej strony bardzo polecam, to bez wątpienia jedna z najlepszych gier przeglądarkowych obecnych obecnie na rynku.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez LeonardoPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Fortnite Fortnite: Battle Royale gra

Tutorial HAPPY345
9

Jak zdobywać gry za darmo?

Poradnik Wiktor0204
10

Hero Zero Słów kilka na temat Hero Zero (recenzja)

Recenzja NibyFajna
Discord