Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
0 0 27 0
13.01.2018

Grand Theft Auto V - recenzja

GTA 5 - Chyba każdy słyszał o tej produkcji studia rockstar. Jednak dla tych którzy o niej nie słyszeli przygotowałem, moją recenzję tejże gry.


W grze wcielamy się w trójkę bohaterów: Franklina, Trevora i Michael'a.
Oprócz standardowego przechodzenia misji głównych mamy możliwość wykonywania wielu innych aktywności. Możemy zagrać w tenisa, uczestniczyć w wyścigach, uprawiać jogę, grać na giełdzie czy odwiedzić klub.
Gra oferuje nam dwa tryby gry: Singleplayer (fabuła) oraz multiplayer (GTA Online)
O ile historia od wypuszczenia gry nie uległa zmianom Gta online jest cały czas udoskonalane. W ostatnim czasie otrzymało ono naprawdę bardzo dużo nowej zawartości którą dokładniej opiszę później.W pierwszej kolejności chciałbym omówić tryb singleplayer ponieważ, ma on rónież wiele do zaoferowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Tryb Singleplayer - W pierwszej kolejności poznajemy Franklina niedługo później poznajemy drugiego bohatera Michaela nieco później mamy już możliwość grania Trevorem. Z czasem poznajemy historie bohaterów i wykonujemy rozmaite misje i zlecenia. Oczywiście najbardziej spektakularne są napady w grze wykonujemy ich kilka, pierwszą robotą którą dostajemy jest napad na jubilera. Przejście gry zajmuje od 15 do 30 godzin w zależności czy przechodzimy zadania poboczne. Niestety w trybie dla jednego gracza nie mamy możliwości zdobycia zawartości którą oferuje nam online bez użycia mod menu. Jeżeli jednak chcemy przechodzić grę bez kodów musimy obejść się smakiem jeżdżenia nowoczesnym czołgiem. Gra oferuje nam 3 zakończenia z uwagi na spoilery nie opiszę ich w tej recenzji. Podczas mojej przygody w tej grze singleplayer był jedynie dodatkiem do Online.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Grand Theft Auto Online - To w tym trybie gry najprawdopodobniej spędzimy najwięcej czasu. Mamy co najmniej kilkanaście możliwości zarabiania pieniędzy od kradzieży drogich aut po transport broni czy (moim zdaniem najlepszy) wykonywanie napadów. Mamy możliwość wykonania sześciu napadów: Akcji we Flecca, ucieczki z więzienia, skoku na Humane Labs, Serii A, Akcji w Pacific Standard oraz niedawno dodanego wielkiego skoku na koniec świata. Gra otrzymuje niedawno bardzo duże ilości aktualizacji od niedawno dodanego skoku na koniec świata po aktualizację przemytniczą dodającą masę pojazdów latających: bombowców, odrzutowców itp. Mamy ogromny wybór środków dzięki którym pozbędziemy się naszych wrogów: broń, pojazdy opancerzone, helikoptery i inne urządzenia masowej destrukcji. Aby spróbować wszystkiego co oferuje nam ten tryb musimy spędzić w nim co najmniej kilkadziesiąt godzin.
Grand Theft Auto V - recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez Wojtek2363

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
4

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
5

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper