Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
1 0 91 0
20.09.2017

Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

League of Legends to najlepsza gra MOBA w jaką grałem polecam każdemu kto jest zaineresowany lub kto myśli to ta gra jest głupia. Ja też tak myślałem ale jak widać zmieniłem zdanie. A jeżeli nie chce wam się grać samemu to zaproście znajomych do grania razem. Może na początku wam się odechce grać ale z czasem zmieńcie zdanie sam tak miałem. Na samym początku gry grało ze mną 2 kolegów i to dzięki i namawianiu na granie gram w League of Legrnds już 2 lata. Nie mam jakieś dużej dywizji bo mam Srebro 3 ale powali zbiżam się do Złota. Mam dla was rade jeżeli jesteście typem graczy co są bardzie skłonni do wyzywania innych graczy to odradzam bo Riot Games daje bany nawet Permy (czyli ban na zawsze). Można grać na 5 pozycjach każda z nich różni się stylem gry i bohaterami z czasem gry dowiecie się kto jest na topa a kto na mida itd. Naprawdę warto zagrać w tą gre bo moim zdaniem powinna wam się spodobać. A na zdjęciu widać standardową odnowioną mape o nazwie Summoners`Rift.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Zapewniam was ,że każdy z was znajdzie bohatera dal siebie bo w League of Legends jest ich około 150 więc możecie poszukać odpowiedniego bohatera dla siebie. Do każdego bohatera jest przynajmniej 1 skin więc możecie sobie taki skin kupić albo zdobyć za darmo otwierając skrzynki ale jest na to mała szansa, że dostaniecie tego właśnie skina. W dodatku Riot Games wprowadza od czasu do czasu jakieś aktualizacje albo dodaje nowych bohaterów. Jednym z fajniejszych trybów w League of Legends jest (URF) UltraRapitFire w tym trybie najlepsze jest to, że mamy nieograniczoną liość many, energii oraz nasze umiejętności odnawiają się owiele szybciej polecam zagrać jak będzie dostępny. Ale początek jest najtrudniejszy i zniechęca wielu graczy ponieważ mamy mało dostępnych czarów oraz bohaterów z darmowej rotacji czyli co każdy wtorek jest 10 darmowych bohaterów do grania ale Riot Games ma zmienić z 10 na 14 bohaterów w darmowej rotacji, ale to w dużej aktualizacji
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Czasami w grze można zaobserwować dziwne bugi, ale bugi są w każdej grze zazwyczaj wyglądają zabawnie. W League of Legends są też easter eggi np. niektóre wycofane przedmioty takie jak heart of gold. Ale można go znaleźć nadal w grze albowiem jest on u sklepikarza w bazie czerwonej drużyny. Ekipa Riot Games naprawdę stara się zmieniać grę razem z graczami. Fajnie gra się razem z własną ekipą wystarczy namówić 4 znajomych albo pograć z tymi co już grają w League of Legends. Wtedy najlepiej pogadać przez skype lub team speak żeby dawać informacje kolegom z drużyny, ogólnie dla szybszej komunikacji. Jak już wspominałem jest tam ponad 150 bohaterów więc trzeba troche pograć, żeby wykupić wszystkich albo doładować Riot Points jest to waluta w grze ale za prawdziwe pieniądze. Można dzięki niej kupować postacie, skiny, ikony, skiny do totemów, lub zestawy skrzynek. Do zobaczenia na Summoners`Rift.
Bardzo fajna gierka polecam zagrać! 5.0 1
1 0
Art napisany przez menelica123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
4

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
5

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper