Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1326 0
20.09.2017

Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

League of Legends to najlepsza gra MOBA w jaką grałem polecam każdemu kto jest zaineresowany lub kto myśli to ta gra jest głupia. Ja też tak myślałem ale jak widać zmieniłem zdanie. A jeżeli nie chce wam się grać samemu to zaproście znajomych do grania razem. Może na początku wam się odechce grać ale z czasem zmieńcie zdanie sam tak miałem. Na samym początku gry grało ze mną 2 kolegów i to dzięki i namawianiu na granie gram w League of Legrnds już 2 lata. Nie mam jakieś dużej dywizji bo mam Srebro 3 ale powali zbiżam się do Złota. Mam dla was rade jeżeli jesteście typem graczy co są bardzie skłonni do wyzywania innych graczy to odradzam bo Riot Games daje bany nawet Permy (czyli ban na zawsze). Można grać na 5 pozycjach każda z nich różni się stylem gry i bohaterami z czasem gry dowiecie się kto jest na topa a kto na mida itd. Naprawdę warto zagrać w tą gre bo moim zdaniem powinna wam się spodobać. A na zdjęciu widać standardową odnowioną mape o nazwie Summoners`Rift.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zapewniam was ,że każdy z was znajdzie bohatera dal siebie bo w League of Legends jest ich około 150 więc możecie poszukać odpowiedniego bohatera dla siebie. Do każdego bohatera jest przynajmniej 1 skin więc możecie sobie taki skin kupić albo zdobyć za darmo otwierając skrzynki ale jest na to mała szansa, że dostaniecie tego właśnie skina. W dodatku Riot Games wprowadza od czasu do czasu jakieś aktualizacje albo dodaje nowych bohaterów. Jednym z fajniejszych trybów w League of Legends jest (URF) UltraRapitFire w tym trybie najlepsze jest to, że mamy nieograniczoną liość many, energii oraz nasze umiejętności odnawiają się owiele szybciej polecam zagrać jak będzie dostępny. Ale początek jest najtrudniejszy i zniechęca wielu graczy ponieważ mamy mało dostępnych czarów oraz bohaterów z darmowej rotacji czyli co każdy wtorek jest 10 darmowych bohaterów do grania ale Riot Games ma zmienić z 10 na 14 bohaterów w darmowej rotacji, ale to w dużej aktualizacji
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czasami w grze można zaobserwować dziwne bugi, ale bugi są w każdej grze zazwyczaj wyglądają zabawnie. W League of Legends są też easter eggi np. niektóre wycofane przedmioty takie jak heart of gold. Ale można go znaleźć nadal w grze albowiem jest on u sklepikarza w bazie czerwonej drużyny. Ekipa Riot Games naprawdę stara się zmieniać grę razem z graczami. Fajnie gra się razem z własną ekipą wystarczy namówić 4 znajomych albo pograć z tymi co już grają w League of Legends. Wtedy najlepiej pogadać przez skype lub team speak żeby dawać informacje kolegom z drużyny, ogólnie dla szybszej komunikacji. Jak już wspominałem jest tam ponad 150 bohaterów więc trzeba troche pograć, żeby wykupić wszystkich albo doładować Riot Points jest to waluta w grze ale za prawdziwe pieniądze. Można dzięki niej kupować postacie, skiny, ikony, skiny do totemów, lub zestawy skrzynek. Do zobaczenia na Summoners`Rift.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez menelica123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox: Przegląd platformy do tworzenia i grania w wirtualne światy

Recenzja Sieczken
2

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć starcoins?

Poradnik yeonrie
3

Momio Momio - czyli to i owo

Recenzja ewq222
4

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
5

CSGO Prime (B2P) SCAR-20 VS G3SG1 - to ma różnicę?

Poradnik JestemKacper
6

League of Legends Senna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
8

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Grand Theft Auto V (B2P) Fabuła

Recenzja tynk12345
10

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
Chat