Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 3180 0
28.06.2017

Jak wygrywać więcej gier w soloQ?

Witam
Grając gry rankingowe każdy by chciał je wygrywać przez co rośnie frustracja spowodowana przegraną. Będzie parę porad ode mnie jak sobie z tym radzić.

Graj tym czym potrafisz nie patrz na lcs-Rekkles zagrał świetnie ad kennem więc pickujesz w ciemno myśląc, że wygrasz grę? Błąd!
W soloq nie działają takie picki, ponieważ tu jesteś skazany na siebie i nie wiesz z kim masz do czynienia dostając losowych 4 sojuszników. W lcs gracze trenują godzinami aby opanować daną kompozycję więc grając tego typu picki mają większą szanse na wygraną aniżeli ty dostając losowych sojuszników, którzy nie wiedzą co powinni wziąć jeżeli ty zamiast grać jakimś tankiem na topie grasz ad kennenem.


Przewiduj ruchy przeciwnika-Solokolejka to nie gra idealna tu każdy popełnia błędy. Staraj się czytać przeciwnika jak otwartą książkę a zobaczysz, że z biegiem czasu twoje winratio wzrośnie. Przykładów jest wiele. Masz wizję i grasz na midzie. Widzisz enemy junglera próbującego cię zgankować. Po pewnym czasie zorientował się, że go widzisz i idzie na dół co robisz? Pingujesz swojemu botlane aby uważał o raz bierzesz pod uwagę fakt, że mógł zejść zrobić kraba po czym wróci do ciebie za chwile i jeśli w tym momencie jesteś pod towerem przeciwnika najprawdopodobniej spalisz flasha lub zginiesz.

Dostosuj swój styl gry do danej sytuacji i championa-Musisz wiedzieć kiedy możesz sobie pozwolić na agresywną grę a kiedy przystopować i po prostu farmić pod towerem. Na to składa się wiele czynników każdy weź pod uwagę a to parę z nich. Miniony pushujące się w tower przeciwnika tak więc ktoś musi zejść z mida i je zabić w tym momencie jeśli macie możliwość ataku 5vs4 zróbcie to! Brak summonerów u twojego przeciwnika na lini powinien być dla ciebie znakiem aby zastanowić się czy nie warto zaatakować przeciwnika lub uważać jeśli je posiada a ty nie widzisz przeciwnego junglera.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz sprawa nastawienia

Nie wyzywaj i nie wymagaj nie wiadomo czego-dostajesz 4 ludków do teamu nie możesz ich wyzywać jeśli biorą championa, którego ty nienawidzisz a on nie pasuję do waszej kompozycji. Przykład: Macie full ad team a ty nie potrafisz zagrać na midzie ap championem co robisz? Nie pickujesz ap championa bo twój team tego chce tylko grasz tym czym ci najlepiej idzie na pewno w ten sposób zwiększysz swoją szanse na wygraną aniżeli weźmiesz coś z czym nie miałeś do czynienia.

Patrz na swoje błędy nie cudze-Skup się na sobie i swoich umiejętnościach. Nie patrz na sojuszników popełniających błędy staraj się grać najlepiej jak możesz abyś popełnił ich mniej niż twoi sojusznicy a tym bardziej przeciwnicy!

Używaj czatu rozważnie-Nie marnuj czasu na wyzywanie kogoś lub pouczanie bo coś zrobił źle. Używaj do pisania informacji o summonerach lub motywujących rzeczy typu "gj" a nie bluzg
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pamiętajcie nie lekceważcie przeciwnika oraz nie patrzcie na swoich sojuszników z góry to też bardzo ważny element.
To tylko parę porad, które pomogą wam wygrywać więcej gier. Niby podstawy a pomimo to graczy ponosi ego i niezależnie od dywizji potrafią zapomnieć jakże te ważne podstawy zwiększające szansę na wygraną.
Ostatnią poradą może być również oglądanie streamerów, którzy grają już bardzo długo w League Of Legends. Jeżeli wpadniecie na dobry strumyk to nauczycie się bardzo dużo poprawiając swoje umiejętności, dzięki czemu gra stanie się zdecydowanie prostsza i przyjemniejsza.
Tak więc życzę wam abyście podnosili swoje umiejętności skupiając się na samodoskonaleniu i dążeniu nie do wbicia tylko silvera czy golda. Celujcie najwyżej jak tylko się da nie zapominając o tym jak doszliście do danej dywizji i nie ważne jaka ona jest. Wy macie być ponad nią.
Powodzenia!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
2

Minecraft Minecraft- Kwadratowy świat

Recenzja cezard002
3

League of Legends Samira - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Fortnite Fortnite nowy chapter

Recenzja Paprycjusz
5

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
6

BrainBread 2 - postapo warte uwagi?

Recenzja Gremlininio
7

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
8

World of Tanks Jak najszybciej wbijać dychy?

Poradnik Krissrox
9

Terraria - opis wytwarzania Cell Phone

Poradnik Janux
10

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
Chat