Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 213 0
04.03.2023

Jak grać na MSP? Opcje tej gry.

Chciałam przedstawić wam grę o nazwie Movie Star Planet (MSP). Wystarczy wejść na oficjalną stronę Movie Star Planet (MSP). Po pobraniu gry musicie stworzyć swoją Movie star (postać w grze), może być to dziewczyna jak i chłopak. Ubierzcie ją jak tylko chcecie! Wymyślcie swój login, a następnie hasło. Niestety miliony nazw są zajęte, więc czasami jest to ciężkie, ale mam nadzieję, ze wymyśliliście coś fajnego i wam się udało! Uważajcie na oszustów, którzy mogą wyłudzać od was hasło i ukraść wam konto za zawsze! Najlepiej, aby hasło było unikatowe i trudne do odgadnięcia. Aby bardziej się zabezpieczyć, po zalogowaniu wpiszcie swojego maila, nawet gdy ktoś wam zmieni hasło, MSP prześle Ci na maila nowe hasło. Udało się! Stworzyliście swoje konto! Na waszym koncie przywitała was Pixi Star. Dostajecie cztery prezenty, w których są niesamowite rzeczy! Los chciał, że ostatni możecie otworzyć dopiero jutro! Pamiętajcie, aby wrócić do gry otworzyć tą niespodziankę! Gdy Pixi Star już was oprowadziła po MSP czas, abyście sami zaczęli grać. A więc co można robić na MSP?


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

1. Granie w gry - na MSP jest wiele gier tak jak: Ubierz się, Zwariowane karty, Quiz oraz Wybieg. Za każde zagranie w jakąkolwiek grę otrzymujecie fame (są to takie fioletowe gwiazdki, które pomagają wbić level).
2. Miasto filmów - w mieście filmów możemy wyrazić swoją kreatywność. Możemy tworzyć filmy, ubrania w Desing Studio, looki, artbooki, a nawet dodawać swoje zdjęcia! Są tam również kluby do, których możemy dołączyć oraz konkursy w, których możemy brać udział.
3. Chat - są to pokoje rozmów takie jak: Kawiarnia, Plaża, Centrum Handlowe, Skate Park, Klub Vip (tylko dla użytkowników vip) oraz park dla zwierzaków. Oprócz tego zawsze jest czat dopasowany do panującego motywu na MSP. (Nowy motyw pojawia się w każdy czwartek dodają się wtedy nowe ubrania, animacje, tła i rzeczy)

4. Zakupy - w tej opcji możemy kupować nowe ubrania dla naszej moviestar, animacje, rzeczy oraz przedmioty z kliniki pięknej za starcoinsy (sc) oraz diamenty (diamenty dostajemy wtedy kiedy zakupimy vip).

5. Zwierzaki - jest to opcja gdzie możemy kupić zwierzaka, akcesoria dla niego oraz oddać naszego pupila do hotelu za starcoinsy (sc).


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Oprócz opcji, które wymieniłam jest też opcja "Mój Profil" gdzie możemy napisać tzw. status, zdobywać Adwards, odbierać prezenty podarowane przez innych graczy i wiele innych. Posiadamy również "magazyn fame" gdzie możemy odebrać fame, który pomoże nam we wbijaniu poziomu! Możemy też porozumiewać się z innymi graczami, używając opcji "Chat". Jeśli zakupimy VIP-a otrzymujemy pakiet, w którym są unikaty, diamenty oraz star coinsy. Unikatami możemy się wymieniać z innymi graczami, a dzięki temu, ze mamy VIP-a mamy dostęp do ekskluzywnych przedmiotów, ubrań, animacji itp. Przy zakupie STAR VIP-a możemy dawać innym graczom autografy co dwie minuty! Przy czym bez VIP-a tylko raz na godzinę. Pamiętaj, żeby dobrze zapoznać się z regulaminem Movie Star Planet (MSP), aby gra była przyjazna i każdy czuł się w niej dobrze. Gra jest cudowna, ciekawa i rozwija kreatywność! Z całego serduszka polecam każdemu, szczególnie młodszym graczom!


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Noname133

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
2

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
3

Forza Horizon 3 - recenzja

Recenzja kabev1
4

Enemy Front - Gra o powstaniu warszawskim z dużym, niestety dość zmarnowanym potencjałem

Recenzja Wiktor0204
5

League of Legends Lucian - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Naruto Online Opis postaci w grze Naruto Online.

Poradnik MrOrochimaru
7

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
8

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
10

BlockStarPlanet BSP od podstaw-Czym jest BSP? #1

Poradnik HeroM
Chat