Jak to działa
Przejdź do gry My Free Zoo
My Free Zoo
0.0 0 434 0
09.12.2017

Moje ZOO? [My Free Zoo]

My Free Zoo to jedna z tych gier, które mają za zadanie tak naprawdę zabić czas i nas wciągnąć. Tym razem zajęła się nią firma Upjers, produkująca wcześniej gry o zwierzętach i farmach. Trzeba przede wszystkim wspomnieć, że mowa tu o grach przeglądarkowych. My Free Zoo jest bardzo dopracowana i świetnie zrobiona. Polega na tworzeniu własnego zoo. Możemy decydować o wielu aspektach naszego parku. Za pieniądze które zbieramy, możemy kupić coraz to nowsze budynki i wybiegi ze zwierzętami. Im lepsze nasze zoo, tym więcej klientów i co za tym idzie, więcej pieniędzy. Więc gra ciągnie się w prawie nieskończoność, tak naprawdę kończy się, gdy my postanowimy skończyć. Jedyne co nie pozwala nam odciągnąć się od tej gry to rywalizacja ze znajomymi lub ciągła chęć udoskonalenia swojego parku. Przecież zawsze coś może być zrobione lepiej?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Największymi plusami tej gry są ciągłe aktualizacje i to, że ciężko jest się znudzić. Można grać bardzo wiele godzin i nadal mieć coś do zrobienia. Rutynowość prawie tu nie występuje, ciągle są nowe rzeczy do zrobienia. Mamy na przykład do wykonywania różne zadania i przy każdych eventach (takich jak Halloween i inne) dochodzą nowe zadania i przedmioty. Gra ma bardzo dobrą grafikę. Mimo wieku tej gierki grafika jest dobra. Bardzo dobrze wypada też tutaj społeczność. Nie zawsze jest doskonała, ale ciągle istnieje i myślę, że dzięki niej My Free Zoo istnieje. Znajduje się tu także system poziomów. Zachęca on jednocześnie do grania i ulepszania zoo, a nam może dać szansę zdobycia bananków, bo ogólnie za tę grę można zdobyć ich 390. Zadania polegają właśnie na wbijaniu leveli, co nie zajmuje zbyt dużo czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Minusy tej gry to między innymi długość ładowania gry i brak możliwości zapamiętania użytkownika (co powoduje, że za każdym razem trzeba się logować). Jednocześnie plusem i minusem gry jest to, że wciąga. By coś więcej osiągnąć trzeba wchodzić po parę razy dziennie, a nie każdy może mieć tyle czasu. Oprócz tego sama fabuła czy zamysł gry nie jest powalający. Istnieje przecież wiele gier o podobnej tematyce i sposobie działania. No i chyba największy minus każdej gry w tym stylu, jest to system mikropłatności. Nie będę się tu już więcej wypowiadał na ten temat, bo z jednej strony jest OK, ale z drugiej psuje to innym rozgrywkę. Podsumowując gra jest interesująca i wciągająca. Idealna na nudę i warta zagrania. Mimo to ma swoje minusy, ale myślę, że mimo nich warto spróbować. Wystarczy mieć trochę czasu...
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Rafik1233

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
8

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
Chat