Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 3 5873 0
23.05.2018

Podranik do Build a boat for a Treasure

Zacznijmy od podstaw jak zawsze , jesteśmy graczem który dopiero jest pierwszy raz w tej grze więc poprośmy znajomego lub zdobądźmy parę podstawowych materiałów otwierając skrzynie za złoto im więcej przepłyniemy tym więcej złota zdobędziemy ok na razie powiem wam jak zbudować z początkowych materiałów budować dobrą łódkę zacznijmy od tego zróbmy parę warstw ścian , podłogi , sufitu czemu warstwa podłogi chroni przed lawą warstwy ścian chronią nas głównie przed armatami itp. sufit głównie przed kosmitami czyli teoretycznie jak widzicie na zdjęciu poniżej nie budujmy łódki ale kostkę na w której będziemy musieli przetrwać jak najdłużej UWAGA! że na zdjęciu poniżej budowla nie jest dobudowana dlatego żeby by było widać warstwy , to jest budowanie z początkowych materiałów później przedstawię bardziej zaawansowaną budowlę ! Więc dlatego ograniczam to do takich materiałów podłoga ze rdzy , sufit z kamienia , ściany z drewna jeżeli nie wystarczy wam materiałów na sufit , ściany , podłogę uzupełnijcie to czymś innym! jak widzicie pokazuję przykład i uzupełniam to czymś innym. O i pamiętajcie o fotelu!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz coś bardziej ZAAWANSOWANEGO chodzi oto że budowa będzie zdecydowanie większa i wytrzymalsza te bloki (niektóre) wypadają z najlepszej skrzyni jeśli chcemy wybudować jeszcze lepszą ,,łódkę'' możemy poprosić znajomego żeby nam pomógł zbudować super ,,łódkę'' ! jak można zauważyć na zdjęciu poniżej podłoga i sufit wybudowane z jakiegoś czarnego kamienia ściany budowane z żelaza można dostroić naszą ,,łódkę'' robiąc stolik , ciekawe fotele , okna , ster , herb , drzwi (można otwierać , zamykać) , maszt , pochodnia (daję światło) możemy też przyspieszyć płynięcie dopalaczem! ale tak jak poprzednio o czym już wspominałem powyżej UWAGA! że na zdjęciu poniżej budowla nie jest dobudowana dlatego żeby by było widać warstwy pamiętajmy że gdy nie starczy nam danego materiału zastąpmy to czymś innym jak na obrazie poniżej przedstawiam to ja , wspomnę że przy budowie nie pomagał mi nikt!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
To nie miał być tylko o łódkach jak widzicie po lewo mamy białą łódkę na zielonym tle którą startujemy płynięcie po prawo mamy sklep gdzie możemy kupić skrzynki z których wypadają nam bloki możemy też kupić malowanie bloków możemy również zapisać swoje wspaniałe arcydzieła drugą zakładką po prawej jest złoto czyli możemy tam kupić złoto za robuxy na które zbieram a 3 zakładka to wybierz drużynę czyli możemy zmienić drużynę na inny kolor na dole pod jedynką i dwójką mamy rzeczy na jedynce mamy krzyż którym możemy usuwać bloki na dwójce możemy stawiać różne bloki na dole ekranu po prawej mamy liczbę naszego złota za które kupujemy różne rzeczy dzięki mam nadzieję że pomogłem piszcie czy robić kolejne poradniki
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Dziadek_Wiesia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Poradnik tragarza, czyli jak carrować.

Poradnik lipko007
2

Lineage II Lineage II - czy warto?

Recenzja Kalamondin
3

MovieStarPlanet MSP Jak zacząć w msp? Poradnik dla początkujących

Poradnik AnitovaBanankova
4

Shakes & Fidget Najlepsze taktyki w Shakes & Fidget #2 - Statystyki i lochy

Poradnik FRACKOWIAK
5

POU Pou - przedstawienie gry

Poradnik yeonrie
6

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
7

Animal Jam Animal Jam, gra idealna dla najmłodszych !

Recenzja Osa1020
8

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
9

Shakes & Fidget Poradnik do gry Shakes and Fidget dla początkujących

Poradnik Karudek
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić dużo StarCoins na MovieStarPlanet?

Poradnik Arines
Chat