Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.8 11 19235 0
06.02.2018

Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Wprowadzenie
Zwykle w tym miejscu możesz liczyć na to, że przedstawię recenzję nowej lub unikalnej gry lub aplikacji. Mówię "normalnie", ponieważ to doświadczenie dotyczy pojedynczej gry lub aplikacji, zdolnej do jednego portalu do świata, sportu i narzędzia. Jeden; pojedynczy.

I pomyślałem, że zamierzam mieć to normalne zadanie podczas pobierania Roblox, "gry" dostępnej do pobrania w Sklepie Play . Używam cytatów, ponieważ Roblox to nie tylko pojedyncza gra; to właściwie cały świat gier, składający się z kilkudziesięciu tytułów ... wiele z nich jest generowanych przez użytkowników. Jest przeznaczony, zbudowany i utrzymywany dla dzieci; choć wszyscy w wieku od 8 do 18 lat mogą grać, większość użytkowników ma 8-12 lat.

Ustawienia
Roblox można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Play . Po pobraniu rejestrujesz się i tworzysz konto. Potem stwórz swój awatar i odejdź - dostaniesz mały kawałek nieruchomości w świecie Robloxa i skrzynkę narzędziową do przechowywania przedmiotów, które kupujesz.
A kiedy już będziesz w domu, otrzymasz wiele różnych opcji. I właśnie o to chodzi w Robloxie. Jest to kompleksowe i bezpieczne miejsce, w którym dzieci mogą się gromadzić, bawić i komunikować ze sobą.

Podczas gdy aplikacja jest darmowa, dostępne są oferty subskrypcji (zwane "Klubem budowniczych"), aby poprawić swoje wrażenia. Obejmuje to aktualizacje awatarów premium, zarządzanie wieloma lokalizacjami i usuwanie reklam na ekranie. Istnieje także waluta w aplikacji o nazwie "Robux", która jest pozyskiwana głównie za pośrednictwem waluty amerykańskiej. Robux pozwala ci dalej personalizować awatary, zdobywać różnorodne materiały budowlane i narzędzia oraz zdobywać specjalne umiejętności w grach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Rozgrywka
Podstawą Roblox jest kreatywność i budowanie, a jednocześnie zachęcanie społeczności do działania. Wewnątrz aplikacji jest wiele (i mam na myśli wiele) opcji gry / świata / środowiska, które należy wprowadzić.

Bezpieczeństwo
Naturalnym problemem związanym z aplikacją, która otwarcie apeluje do dzieci, jest bezpieczeństwo tych dzieci w aplikacji. Roblox oferuje kilka poziomów bezpieczeństwa: dla wszystkich graczy Roblox aktywnie monitoruje wszystkie rozmowy pod kątem niewłaściwych treści lub zachowań. W przypadku graczy w wieku poniżej 13 lat obowiązują dalsze ograniczenia dotyczące tego, kto może się z nimi komunikować.

Oferują rodzicom stronę internetową, aby pomóc w odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą pozostać, a także dość otwartą politykę kontaktową dla rodziców, którzy nadal mogą mieć obawy
( https://corp.roblox.com/parents/ ).

Obrazy i dźwięk
Skoro tak ekspansywne, jak opcje gry, i jak ładne są zrzuty ekranu w pierwszej połowie tego artykułu, fakt, że poszczególne gry są generowane przez społeczność, może być widoczny wiele razy. Ogólnie rzecz biorąc, większość gier wygląda na amatorskich, z wyblakłymi kolorami i efektownymi efektami wizualnymi. Trzeba powiedzieć, że wydaje się, że jest to zamierzone, ponieważ łatwo rzucić okiem na grę Robloxa.

Dźwięk w grze jest również hitem lub brakiem, ponownie dzięki pozostawieniu rozwoju gry użytkownikom. Podobnie jak w jakości wizualnej, podczas gdy w tym wszechświecie istnieje kilka prawdziwych klejnotów, w przeważającej części gry mogą brzmieć tak samo. To nie znaczy, że brzmią źle, ale w przeważającej części zdecydowanie nie są to duże studia, w których grasz tutaj.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ogólnie
Jako osoba dorosła, która została poproszona o zapoznanie się z Robloxem, a nawet biorąc pod uwagę ekspansywną selekcję gier w aplikacji, muszę przyznać, że byłem trochę rozczarowany. Chociaż możesz mieć wszystko, czego chcesz w aplikacji (i zbudować ją samodzielnie, jeśli nie jest dostępna), zagubione gry pochodzą z nieco rozwodnionej wersji podobnych gatunków z wyższej półki i poszczególnych tytułów.

Ale znowu jestem dorosły. Po pobraniu i graniu przez chwilę podałem tablet do mojego 10-letniego (i dopuszczonego nałogowego Minecrafta) i powiedziałem: "Wypróbuj to i powiedz mi, co myślisz".

Trzy godziny później znalazłem go na łóżku, z oczami przyspawanymi do ekranu 8 ". Moje naturalne pytanie brzmiało: "Czy wróciłeś do gry Minecraft?". Odpowiedź, którą otrzymałem, brzmiała: "Nie, wciąż na Robloxie. Ta gra jest niesamowita! ". Badając dalej odkryłem, że wciąż był w pierwszej grze, w którą się wskoczył (emulator Minecrafta, ale cokolwiek). Był całkowicie zamknięty i mówił dalej o tym, jak fajny jest świat i co może zrobić ze swoim awatarem, materiałami, narzędziami i bronią. Nie wiedziałem, co by go kiedykolwiek odsunęło od chlustania w Minecrafcie ... Mogłem go znaleźć.
4.8 (głosów: 11)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Poradnik Wojtek2363
2

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
3

CSGO Prime (B2P) CELOWNIK NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W GRZE!!! JAKI WYBRAĆ?

Poradnik Czarny_YT
4

DOTA 2 Pancerz i jego znaczenie w grze

Poradnik Zwyrolek
5

CSGO Prime (B2P) CS ma zalety jak i wady

Poradnik Lexixus
6

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
7

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
8

Curse of the Dead Gods – jak NIE grać, aby wygrać

Poradnik Firkrann
9

MovieStarPlanet MSP JAK SZYBKO MIEĆ STARCOINS?!

Poradnik KIAM
10

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
Chat