Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 1342 0
19.06.2017

War Thunder

W War Thunder można latać samolotem lub czołgiem i można rozegrać historyczną bitwę z okresu II wojny światowej, wojny koreańskiej, wojna na Pacyfiku lub bitwę o Anglię.
W grze występuje sześć nacji: Cesarstwo Japonii, Włochy, USA, III Rzesza, Wielka Brytania oraz ZSRR. Jest ponad 400 modeli samolotów. Gra posiada bardzo dużo odwzorowanych pojazdów oraz dokładne mapy terenów.
W grze są takie klasy samolotów: lekkie i ciężkie myśliwce, bombowce nurkujące, lekkie, średnie oraz ciężkie bombowce, samoloty szturmowe oraz maszyny torpedowe.
Na początku gry gracz ma tylko maszyny takie jak płatowce. Z nowym doświadczeniem oraz waluty gracz odblokowuje i kupuje samoloty wyższych poziomów w drzewie technologicznym osobnej dla sześciu nacji.
W grze są także jednostki naziemne jak: czołgi lekkie, średnie, ciężkie, samobieżna działa przeciwlotnicza oraz niszczyciele czołgów. Jeżeli gramy tą jednostką to możemy używać specjalnego widoku kierowcy, lornetki, holowania pojazdów, możemy używać kamuflażu oraz wiele innych rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj
W War Thunder występują takie tryby rozgrywki jak:
- bitwa zręcznościowa- gra losuje dwie drużyny maksymalnie 32 osoby, z czołgami lub samolotami rożnych nacji z takami samymi lub zbliżonymi poziomami. Można w tym trybie grać maszynami tego samego typu w różnych drużynach. Bardzo w tym trybie jest zmniejszone uszkodzenia oraz fizyka War Thunder.
- bitwa realistyczna- ten tryb jest trudniejszy niż zręcznościowy, ponieważ obrażenia lub większy realizm jest zwiększony, więc trudniej jest pokonać przeciwnika. Graczy są dobierani do jednej drużyny nacjami, dzięki temu można odtworzyć bardzo realny scenariusz.
- bitwa symulacyjna- widok tego trybu gry jest możliwy tylko z pierwszej osoby. Dwie drużyny różnych nacji walczą ze sobą o dominację, ale realizm gry w tym trybie jest większy.
- bitwa użytkownika- możliwe jest stworzenie własnej bitwy niestandardowej. Na jednej mapie w tym trybie może znajdować się, aż 64 graczy, na tym trybie można grać tylko 6 godzin.
- nieskończona konfrontacja- w tym trybie można grać wiele godzin oraz można się odrodzić. Misją myśliwców jest niszczenie samolotów przeciwnika, szturmowce eliminują wrogą obronę przeciwlotniczą, a bombowce niszczą cele strategiczne.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj
Bardzo fajne w grze jest to, że można poczuć się jakby się latało samolotem lub kierowało czołgiem oraz to, że gra jest bardzo realistyczna i posiada model uszkodzeń pojazdów oraz, że można ubrudzić pojazd.
Również to, że bardzo fajne w grze jest to, że jedni gracze mogą być w samolocie, a drudzy w czołgu w czasie jednej rozgrywki. A także, że maszyny są przepisane do pewnej ery. Bardzo fajne w grze jest to, że jest bardzo dużo trybów gry oraz, że można swój tryb stworzyć. W War Thunder jest bardzo dużo pojazdów, którymi można się szybko, sprawnie poruszać, a także dobrze wycelować przeciwnika.
W War Thunder trzeba myśleć strategicznie, ale gra nie jest trudna, ale także nie jest za łatwa.
Moim zdanie gra War Thunder jest bardzo fajna i można fajnie spędzić czas.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Natalia423

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
2

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [2#]

Poradnik JestemKacper
3

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

CSGO Prime (B2P) SK Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Super Mario World jest super!

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
7

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
8

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
9

Star Stable Recenzja Star Stable Online

Recenzja Iza1133
10

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
Chat