Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1574 0
12.07.2017

World of Tanks - Czyli gra, dzięki której poczujesz się jak w prawdziwej bitwie pancernej!

Gra World Of Tanks zasługuje na wielkie brawo. A Dlaczego? Dowiecie się za chwilę.
World of Tanks - Gra, która wprowadzi Cię drogi graczu w klimat bitew pancernych. W tej super grze znajdują się czołgi z II wojny światowej, które zdobywamy najpierw "płacąc" doświadczeniem, a następnie kredytami, czyli jedną z walut w WoT. Obligacje, Złoto, Kredyty - są to główne waluty. Obligacje to rzadka waluta premium, aby ją zdobyć należy grać bitwy rankingowe bądź dostajemy ją na koniec sezonu. Złoto - to czego najbardziej nie lubie w tej grze. Jest to waluta którą kupimy jedynie za prawdziwe pieniądze i przykładowo paysafecard który dostaniesz w sklepie bananków. Dlaczego jej nie lubie? Bo
w WoT jest rodzaj pocisku taki jak Podkalibrowy bądź też podobny. Jest to najlepszy możliwy pocisk. Ma najlepszą penetracje itp. itd. Zdarzają się sytuacje, w których ludzie z tym przesadzają i ładują tego ile wlezie, gdzie my nie mamy wtedy szans. Kredyty - Podstawowa waluta, którą zdobywamy w każdej bitwie, tak samo jest z doświadczeniem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Jak widać na screenie World Of Tanks oferuje dość dobrą grafikę. Przy pobieraniu tej gry należy zwrócić uwagę na intalację patchera. Wybiera się tam patcher SD - słabsza grafika, czy HD - Wysoka Jakość grafiki. Dla słabszych komputerów, szczególnie dla laptopów z zintegrowaną grafiką zalecam patcher SD. Sam korzystam z HD i jestem bardzo zadowolony. Bardzo podobają mi się drzewka technologiczne państw, które brały udział w II wojnie światowej. Czołgi tych państw są prawdziwe i odwzorowane co do joty. Fajne jest również to, iż mamy taką możliwość jak ulepszanie swojego czołgu. Można kupować działa, silniki, gąsienice, wieże, radia (aby zwiększyć zasięg nadawania sygnału pozycji przeciwnika), ale oczywiście potrzebujemy na to doświadczenie i kredyty. Zapomniałem wspomnieć, że WoT oferuje coś takiego jak Wolne Doświadczenie, czyli Doświadczenie, które możemy zużyć na dowolny cel. Wolne Doświadczenie wymienia się z doświadczenia na czołgach, które posiadają status elitarny tzn. mają zbadane wszystkie moduły. Podczas gry może trafić ci się tzw. Troll lub griefer. Jeżeli zacznie strzelać do swoich i stanie się niebieski - ZGŁOŚ GO!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Podsumowując - Jest to nie lada gratka spośród darmowych gier strategicznych. Dobra grafika, klimat bitew pancernych, różne prawdziwe czołgi z II wojny światowej - to jest właśnie WoT! Spokojnie, nie musisz się martwić, że nie jesteś dobry, nauczysz się z czasem wszystko ogarniać i dysponować kredytami i doświadczeniem. Gra sama w sobie nie jest trudna. Taktyki są rożne - najlepiej abyś ty sam ją wymyślił! Przeciwnik się tego nie spodziewa. Na początku po prostu jeździj za innymi i obserwuj co robią i ich naśladuj. Z czasem nabierzesz wprawy i doświadczenia i będziesz sobie radził! Możesz zaprosić również swoich przyjaciół do wspólnej gry w plutonie. Powoduje to, że razem będziecie grali w bitwach i doświadczenie oraz kredyty będą się miedzy wami dzielić! Jest to super pomysł. Nie czekaj, pobieraj i walcz, czołgisto!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez pashtet

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Jak być coraz lepszym w cs go?

Poradnik J3DI
2

CSGO Prime (B2P) Czy CS:GO to rzeczywiście najlepsza strzelaninka?

Recenzja JestemKacper
3

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
4

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
5

Minecraft - recenzja po wielu godzinach gry

Recenzja wzarek
6

World of Warships Recenzja niemieckich pancerników wows

Recenzja Rozwalacz_328
7

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
8

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
9

Metin2 Metin2 - Czy nadal warto grać ?

Recenzja PoProstuFreo
10

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat